חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פאר הודחה ממרוקו על ידי המדורגת 108 בעולם

                                    מאת: שי אלון

שחר פאר החמיצה אתמול (רביעי) עלייה לרבע גמר טורניר WTA כשנוצחה בטורניר פאס במרוקו ע'י המדורגת 108 בעולם, מתילדה יוהנסון מצרפת  4:6, 6:3 ו-6:2 אחרי שעתיים ו-26 דקות של משחק.

פאר פתחה עם שבירה אחרי משחקון ארוך מאוד, אבל נשברה מיד בחזרה. היא שברה שוב ל-1:2 ושמרה ל-1:3 ו-2:4, אבל הצרפתיה הצליחה לחזור ולשבור ל-4:4.  פאר התעשתה, שברה מיד ל-4:5 והגישה בהצלחה למערכה הראשונה.  הישראלית פתחה עם שבירה את המערכה השנייה אבל שוב נשברה בחזרה ל-1:1.

במערכה השנייה השתיים לא הצליחו לשמור על ההגשה. פאר שברה שלוש פעמים אך כל פעם מחדש מעדה מול הצרפתיה. דווקא יוהנסון הייתה הראשונה לשמור על ההגשה ל-3:4 במערכה השנייה אחרי משחקון ארוך. העובדה הזו התבררה קריטית, הצרפתיה עם המומנטום שברה את פאר בפעם הרביעית במערכה ושמרה ל-3:6, כשהיריבה סוגרת מערכה ללא שמירה על ההגשה ועם אפס אחוזי הצלחה כשהיא  מגישה סרב שני.

שחר עלתה טוב יותר למערכה השלישית עם שמירה על ההגשה, אבל הבטחון של יוהנסון והעייפות של פאר ששיחקה אתמול שלוש שעות, הובילו אותה לשמור ולשבור ל-1:3. שחר עוד שמרה ל-2:3 אבל מכאן יוהנסון זכתה בארבעה משחקונים רצופים בדרך לרבע הגמר.

במשחקים אחרים, המדורגת שלישית, פטרה צ'טקובסקה גברה 3:6 ו-2:6 על טמיאה בז'ינסקי משווייץ.  סבטלנה קוזנצובה, אותה מאמן עמוס מנסדורף, שדורגה 2 בטורניר הוליכה 1:6 ו-2:5 מול אירנה קמילה בגו מרומניה, אבל זו לא ויתרה, הצילה נקודת משחק ולקחה את המערכה השנייה לשובר שוויון בו ניצחה 4:7. בגו הוליכה 2:3 במערכה השלישית כשאז החליטה קוזנצובה  לפרוש.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן