חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פאר הודחה בסיבוב הראשון של מוקדמות סידני

שחר פאר לא הצליחה להיכנס לבית הגמר של טורניר סידני. הישראלית (74 בעולם), שחזרה לאחרונה להתאמן תחת פאבלו ג'יאקופלי, הפסידה בסיבוב המוקדמות הראשון וצפויה להמשיך לאליפות אוסטרליה הפתוחה.
פאר נוצחה 6:4,6:0 על ידי ההונגריה גרטה ארן בת ה-33 (114 בעולם). פאר נכנסה לפיגור של שמונה משחקונים כשההונגריה הובילה כאמור 6:0 ו-2:0. פאר הצליחה לשבור ל-3:3, אבל לבסוף הייתה ידה של ארן על העליונה שניצחה 4:6 תוך שעה ושמונה דקות.
יוליה גלושקו נהנתה מעלייה לסיבוב השני במוקדמות טורניר הוברט, ללא משחק, כשיריבתה הקנדית מארי פלטייה לא הגיעה מאוקלנד עקב הצלחה בטורניר הזוגות. גלושקו תשחק מול לורן דיוויס מארה'ב, אותה ניצחה ב-US OPEN בסיבוב המוקדמות השני.
אמיר וינטרוב, שהודח בסיבוב הראשון בצ'לנג'ר ניו קלדוניה ביחידים, התנחם בהצלחה בטורניר הזוגות. וינטרוב ושותפו דיין פרופגאיה מאוסטרליה גברו ברבע הגמר על סטיבן דיאס ופטר פולנסקי הקנדים 4:6 ו-0:6. בחצי הגמר הודחו על ידי סמואל גרות' האוסטרלי וטושידה טסומי מיפן תוך 36 דקות עם 2:6 ו-2:6.
המחבט הבכיר של ישראל, דודי סלע, נוצח בשמינית גמר טורניר צ'נאי בהודו 6:1 ו-6:0 על ידי בנואה פאייר מצרפת (47 בעולם). סלע, 109 בעולם, שבשנה שעברה גבר על הצרפתי באותו שלב בטורניר, לא הצליח להשיג עליו ניצחון נוסף. הישראלי צפוי לשחק בשבוע הבא במוקדמות אליפות אוסטרליה הפתוחה.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן