חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פאר הודחה אחרי 6:2 ו-6:4 לווזניאקי

                                                                       מאת: מערכת ONE

שחר פאר הפסידה היום (שישי) 6:2 ו-6:4 למדורגת מספר 2 בעולם והראשונה בטורניר, קרולין ווזניאקי, בשלב רבע הגמר של טורניר דובאי. בעקבות הניצחון תעלה הדנית למקום הראשון בעולם לאחר הטורניר, לאחר שבעונה שעברה הודחה בשמינית הגמר על ידי פאר.

הטניסאית מספר 1 של ישראל היתה המומה בפתיחת המשחק ו-ווזניאקי הצליחה לנצח בשלושת המשחקונים הראשונים בלי מענה של פאר באף נקודה. הישראלית הגיבה יפה וחזרה למשחק אחרי ניצחון בשני משחקונים, אך ווזניאקי שוב התעוררה ולבסוף ניצחה 2:6 את המערכה.

גם את המערכה השניה פאר פתחה רע מאוד ו-ווזניאקי שוב ניצחה, הפעם את שני המשחקונים הראשונים, ללא שום מענה של פאר. הדנית גם עלתה ל-0:4 קליל ונראה היה שהמשחק גמור לחלוטין.

בשלב זה פאר שוב התאוששה וחזרה ל-5:4 מדהים, ואף היתה עם שתי נקודות של הזדמנות להשוות, אבל לבסוף ווזניאקי המשיכה לקחת את הנקודות בקושי, בדרך לניצחון ולחצי הגמר בטורניר דובאי.

ווזניאקי ממתינה בחצי הגמר למנצחת בין סמנתה סטוסור (4 בטורניר) לילנה ינקוביץ' (6).

מערכה ראשונה: 2:6 לקרולין ווזניאקי
שחר פאר הגישה ראשונה ו-ווזניאקי מיד זכתה בנקודה עם חבטת גב יד יפה. אחרי ראלי יפה של פאר, היא החמיצה הזדמנות טובה לווינר, נקלעה לפיגור 40:0 והפסידה את המשחקון הראשון בלי להשיג נקודה. במשחקון השני היא עלתה ל-0:15 ובמצב של 30:30 שוב שלחה את הכדור לרשת ולבסוף הפסידה, 0:2 לווזניאקי.

 


שחר פאר (GettyImages)

שחר פאר. פתחה רע מאוד את המשחק (GettyImages)
 

 

במשחקון ההגשה השני של פאר היא גם לא הצליחה להשיג אף נקודה וכבר 0:3 לדנית. במשחקון הבא פאר הגיעה למשחק ואחרי ראלי ארוך עלתה ליתרון 30:40, בדרך לשבירת ההגשה של ווזניאקי. לאחר המשחקון פאר הגישה הרבה יותר טוב ועלתה ל-0:40 בדרך לניצחון חלק וצימקה ל-3:2 בצורה מרשימה. ווזניאקי שוב התעוררה וניצחה בצורה חלקה בדרך ל-2:4.

אחרי ראלי יפהפה פאר הנחיתה מקרוב ועלתה ל-0:30, אבל איבדה ריכוז ושלחה כדור החוצה, 30:30. כאשר היתה לה נקודת משחקון פאר שוב נכשלה לסיים ולבסוף הפסידה את המשחקון בדרך ל-5:2. חבטת גב יד נהדרת של פאר העלתה את אותה ל-15:30 במשחקון ההגשה של ווזניאקי, שלבסוף ניצחה את המשחקון ואת המערכה כולה 2:6.

מערכה שניה: 4:6 לקרולין ווזניאקי
פאר שוב פתחה את המערכה עם הגשות לא טובות ונשברה על האפס. העצבים נראו על פניה של פאר, שצעקה והתרגזה על השופט, בדרך לעוד הפסד חלק במשחקון, 0:2 לווזניאקי, כאשר על פאר נראה שיש לה תלונות רבות על השופט, לפחות חלקן עושות רושם מוצדק. גם המשחקון השלישי והרביעי היו קלים מאוד עבור הדנית, שבקלות עלתה ל-0:4 ונראתה בדרך לניצחון קליל.


שחר פאר (GettyImages)

שחר פאר. חזרה יפה למשחק, אך לבסוף נכנעה במערכה הראשונה (GettyImages)
 

דווקא בשלב זה הישראלית התעוררה וניצחה את המשחקון הבא בהגשות שלה ואף לחמה מצוין בהגשות של ווזניאקי, ואחרי משחקון מורט עצבים צימקה ל-4:2. במשחקון הבא פאר נראתה טוב, אבל פספסה הזדמנויות נוחות כדי לזכות בנקודות ולבסוף נשברה, 2:5 לווזניאקי.

שוב פאר חזרה למשחק דווקא כשהכל נראה גמור וצימקה ל-5:3. פאר הציגה טניס פשוט נהדר וניצחה את המשחקון הבא אחרי ראלי נהדר בנקודה המכריעה, שהסתיים בווינר יפהפה, 4:5 לדנית. פאר שוב ניצחה עם חבטת גב יד מצויינת, 15:15 במשחקון, טעות של ווזניאקי קבעה 15:30 לפאר. פאר המשיכה ביכולת המצויינת, אך איבדה שתי נקודות שבירה, עד שהפסידה את המשחקון ואת המשחק כולו.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן