חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פאר גברה על ארבידסון, הטופ 10 קרוב מתמיד

                                                                      מאת: שי אלון

שחר פאר, פתחה ברגל ימין את השתתפותה בטורניר החימר הירוק בצ'ארלסטון כשניצחה 1:6 ו-3:6 את סופיה ארבידסון משבדיה (84) בסיבוב השני. פאר שמדורגת 5 בטורניר , קיבלה סיבוב ראשון חופשי, ותשחק בשמינית הגמר (סיבוב שלישי) מול יוליה גורג'אס מגרמניה (35).

הישראלית, 11 בעולם, זקוקה לעוד נצחון אחד כדי לחלוף על פני סרינה וויליאמס ולעלות  סוף סוף לטופ 10.

לפאר 3030 נקודות ולוויליאמס 3035. פאר אמנם צברה על הנצחון הלילה 60 נקודות, אבל  אלו לא יחשבו, בגלל שלכל שחקנית נלקחים בחשבון רק 16 הטורנירים הטובים ביותר שלה וכרגע , טורניר דוחא בו צברה פאר 60 נקודות, הוא הטורניר ה-16 בטיבו.

אם פאר תנצח את גורג'אס בשמינית הגמר, היא תצבור 120 נקודות, וטורניר צ'ארלסטון ייכנס לרשימת 16 הטורנירים ואז פאר תחלוף על פני וויליאמס. מי שעדין יכולה לאיים על המקום הטופ 10, היא המדורגת 12 בעולם, מריון ברטולי. אם  פאר תעצר ברבע הגמר, הצרפתייה לחלוף על פניה אם תגיע לגמר או תזכה בטורניר.

 

 


סרינה וויליאמס. שחר פאר קרובה-קרובה (רויטרס)

סרינה וויליאמס. שחר פאר קרובה-קרובה (רויטרס)
 

אבל הפעם, יחסית ליריבה בשמינית הגמר, ולעובדה שחוץ מברטולי, כל שאר השחקניות בסביבת הדירוג של פאר, לא משחקות השבוע, הטופ 10 נראה ריאלי מתמיד.

 

במשחק מול השבדית, פאר שלטה במערכה הראשונה, שברה ל-1:3 ו-1:5 וזכתה במערכה תוך 29 דקות. במערכה השניה השבדית פתחה עם שבירה ועלתה ל-0:2, פאר שברה מיד בחזרה והשתיים שמרו על ההגשה עד 3:3, אז השיגה הישראלית שבירה ל-3:4 ומשם כבר רצה לנצחון עם שמירה ועוד שבירה ל-3:6 תוך שעה וחמש דקות.

במשחקים אחרים בטורניר, הפתיעה קריסטינה מקהייל מארה'ב בת ה-18 את המדורגת 8 בטורניר אליסה קליאבנובה מרוסיה עם 1:6 ו-0:6 תוך 53 דקות, יאנינה ויקמאייר ניצחה את ז'י ז'אנג מסין 4:6 ו-0:6 ואלו שוואי פנג מסין הביסה את איומי מוריטה מיפן 2:6 ו-1:6. המדורגת ראשונה בטורניר, קרולין ווזניאקי, תחל את דרכה הלילה.

 

 


יוני ארליך. הפסיד ללא אנדי רם (דרור עינב)

יוני ארליך. הפסיד ללא אנדי רם (דרור עינב)
 

יוני ארליך, שנפרד לשבוע מאנדי רם, נוצח הלילה בסיבוב הראשון בטורניר הזוגות ביוסטון.  ארליך שיתף פעולה עם ריינר שוטלר מגרמניה והשניים נוצחו ע'י ריקארדו מלו מברזיל  וסנטיאגו גונסאלס ממקסיקו 6:7 ו-3:6.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן