חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פאר בסיבוב השני של הרולאן גארוס, סלע הודח

מאת: מערכת ONE

שחר פאר, המדורגת 18 בעולם, עלתה היום (שלישי) למשחקה בסיבוב הראשון של טורניר החימר מסבב הגראנד סלאם, הרולאן גארוס, מול וויואס יאגוסטרה הספרדיה מהמקום ה-202 בעולם, וגברה עליה בקלילות יחסית לאחר שעה ועשר דקות בתוצאה 1:6 ו-4:6.

פאר שלטה במשחק במערכה הראשונה ועלתה בשלב מוקדם ליתרון של 0:4, אז נשברה אך הצליחה להתעשת ולסיים את המערכה בניצחון קליל. במערכה השניה שברו שתי השחקניות האחת את רעותה, עד שפאר הצליחה לשמור על משחקי ההגשה שלה ועלתה ליתרון 2:4, משם המשיכה לניצחון.

בסיבוב השני תפגוש פאר את בטאני מאטק-סאנדס האמריקנית שניצחה את בת ארצה, ואניה קינג.

אם תנצח גם בסיבוב השני, צפויה פאר לפגוש בסיבוב השלישי במריון ברטולי, המדורגת 13. ברטולי תזכה לעידוד מהקהל הביתי, אך גם אם פאר, שנמצאת בכושר מצויין, תצליח לעבור אותה, לרוע מזלה מחכה לה בשמינית הגמר המדורגת ראשונה, סרינה וויליאמס.

פאר, שלא ניצחה את האחיות וויליאמס, קיוותה מאוד להתרחק מהן בהגרלה, אך תאלץ לקוות שסרינה תמעד במפתיע באחד הסיבובים הראשונים. 

שחר פאר. פתיחה נאה לגראנד סלאם החימר (רויטרס)
שחר פאר. פתיחה נאה לגראנד סלאם החימר (רויטרס)

לעומתה, סיים דודי סלע את דרכו בטורניר הרולאן גארוס גבר 7:5, 6:2 ו-6:4 בסיבוב הראשון כאשר הפסיד ליורגן מלצר האוסטרי. המשוכה שחיכתה לישראלי כבר בסיבוב הראשון היתה גבוהה מאוד. מלצר מדורג 27 בעולם והציג מספר פעמים טניס נפלא.

זה היה המפגש הראשון בין שני הטניסאים אך כאמור, לרוע מזלנו, זה לא היה היום של דודי סלע.

במערכה הראשונה, נראה היה שיתפתח משחק צמוד לחלוטין.  שני הטנסיאים שמרו על ההגשה אולם במשחקון ה-5, מלצר שבר את ההגשה ועלה לאחר מכן ל-2:4, סלע החזיר עם שבירה במשחקון ה-10 וקבע 5:5 אך אז האוסטרי שבר ושמר על ההגשה בדרך ל-5:7. 

המערכה השניה היתה חד צדדית, מלצר שבר פעמיים, במשחקון השלישי והחמישי ובקלות ניצח 2:6. המערכה השלישית היתה צמודה לחלוטין אולם במצב של 4:4, שוב העוצמה של מלצר ניצחה והוא שבר את סלע ושמר על ההגשות שלו בדרך לשלב הבא בו הוא יפגוש ניקולאס מאיו הצרפתי שניצח את מישה זברב.

דודי סלע. משחק צמוד בפאריס (רויטרס)
דודי סלע. משחק צמוד בפאריס (רויטרס)

כתבות נוספות

דילוג לתוכן