חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פאר בסיבוב השלישי אחרי ניצחון קשה על מאתק סנדס

                                                                 מאת: שי אלון

הטניסאית שחר פאר פתחה הלילה (בין שישי לשבת) ברגל ימין את השתתפותה בטורניר הגדול באינדיאן וולס עם ניצחון קשה בסיבוב השני על האמריקנית הבכירה בטורניר, בטני מאתק סנדס (43), 6:4, 6:7 ו-3:6.

פאר, המדורגת 12 בעולם ועשירית בטורניר, הפסידה במערכה הראשונה, אך הצליחה לנצח בשובר השוויון במערכה השניה ולקחת את המשחק למערכה שלישית. במערכה המכרעת היא השיגה שבירה במשחקון השמיני וניצחה אחרי לא פחות משעתיים ו-29 דקות.

זה היה הניצחון החמישי של פאר על האמריקנית בחמשת המפגשים בין השתיים, וגם הצמוד מכולם.

פאר, שהגיעה ב-2007 לרבע גמר הטורניר ובשנה שעברה לשמינית הגמר, תשחק בסיבוב השלישי מול הרוסיה אנסטסיה פאבליוצ'נקובה בת ה-19 המדורגת 19 בעולם ו-17 בטורניר.

פאר היתה זו ששברה ראשונה במערכה הראשונה ל-1:2, אך נשברה מיד בחזרה ל-2:2. היא שברה גם בהמשך ל-3:4, אך שוב נשברה מיד בחזרה. סנדס שמרה על ההגשה והוליכה 4:5 והפעם אחרי משחקון צמוד, הצליחה האמריקנית לשבור את הישראלית בפעם השלישית במערכה ולנצח בה עם 4:6.

המדורגת 12 בעולם פתחה את המערכה השניה עם שתי שבירות ל-0:3, אבל האמריקנית חזרה בגדול, שברה פעמיים בחזרה ועם ארבעה משחקונים רצופים עלתה ל-3:4. סנדס עלתה גם לנקודות שבירה במשחקון הבא, אבל פאר הצליחה לעצור את המפולת ושמרה בדרך ל-4:4.

 


בטני מאתק סנדס. הפסידה אחרי משחק ארוך במיוחד (GettyImages)

בטני מאתק סנדס. הפסידה אחרי משחק ארוך במיוחד (GettyImages)
 

 

השתיים שמרו על ההגשה עד ל-6:4 וניגשו לשובר השוויון, בו בדומה למשחק כולו , פאר הוליכה 0:3, אך האמריקנית חזרה ל-4:4 ופאר היתה זו שהצליחה לנצח 5:7 ולהעביר את ההכרעה למערכה השלישית.

השתיים שמרו על ההגשה עד למשחקון השישי, בו פאר שברה ל-2:4. סנדס שברה מיד בחזרה ל-3:4, אך ברגע האמת, שברה פאר שוב ל-3:5 ובמשחקון הבא החמיצה שתי נקודות משחק, אך סגרה ענין בשלישית ועלתה לסיבוב השלישי.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן