חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פאר בביקור אצל ראש עיריית אילת: "ווזניאקי ואזרנקה יגיעו לגביע הפדרציה בפברואר"

שחר פאר חזרה רק לפני כמה ימים מדוחא ותנצל את השבועות הקרובים למנוחה. בינתיים, גביע הפדרציה, שיתקיים באילת בפברואר (2-6), כבר מעסיק את המחבט מספר אחת של ישראל.
 
פאר נחתה אתמול באילת לנופש בן שלושה ימים ובין השאר, נפגשה עם ראש עיריית אילת, מאיר יצחק הלוי. בפגישה נכחו גם יו"ר האיגוד, מיכאל קליין, מנכ"ל האיגוד משה חביב, סגן ומ"מ ראש  העיר, אלי לנקרי, מחזיק תיק הספורט, אולג צ'רנומוריץ, 

מנכ"ל העירייה, פיליפ עזרד, ומנכ"ל "ישרוטל ספורט קלאב", משה בן חיון.

 
פאר וראשי איגוד הטניס הודו לראש העיר על כך שהרים את הכפפה והתגייס למאמץ לארח את גביע הפדרציה בישראל. פאר אף סיפרה כי "בשיחות שניהלתי בדוחא עם ווזניאקי ואזרנקה- השתיים אמרו לי כי יגיעו להשתתף בגביע הפדרציה".
 
"אני מאמינה שהבנות ייהנו מאוד באילת בגלל יופייה של העיר ומזג האוויר החמים ביחס לקור האירופאי", המשיכה פאר. "אני מודה באופן אישי לראש עיריית אילת ולסגנו על ההירתמות לארח את המשחקים באילת- שיאפשרו לנו לשחק בישראל מול קהל אוהד".
 
ראש העיר אמר כי "אני רואה בגביע הפדרציה את תחילת סימונה של אילת כעיר ספורט בינלאומית, לצד היותה עיר התיירות המובילה בישראל, דבר המהווה יתרון של אילת על שכנותיה ממזרח (עקבה) ומדרום מערב (סיני)".
 
אלי לנקרי סיפר כי "עיריית אילת, בשיתוף עם הטוטו, ישקיעו כספים רבים באירוע ונעשה את כל המאמצים כדי שהאירוע יתקיים בסטנדרטים הגבוהים ביותר".
 
השניים הודו לאיגוד הטניס על קיום התחרות בעיר אילת- וזאת בנוסף לאליפות אירופה בשחייה במים פתוחים שעתידה להתקיים באילת ב-2011, ואליפות אירופה בטריאתלון שתיקח חלק ב-2012. בסיום הפגישה העניק הלוי לפאר ספר שהופק במיוחד לרגל 60 שנים לשחרורה של העיר אילת.
 
מיכאל קליין ציין כי עלות הפקת האירוע עומדת על 2.5 מיליון שקלים, והודה לגורמים שכבר נרתמו עד כה להפקת האירוע- עיריית אילת, "ישרוטל ספורט קלאב" והמועצה להסדר ההימורים בספורט- טוטו ווינר: "האירוע חשוב בקנה מידה בינלאומי וכולי תקווה שבכל יום יגיעו לצפות במשחקים לפחות 2,500 אוהדים".

""
שחר וראש עיריית אילת, מאיר יצחק הלוי
 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן