חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פּפיזנמאייר זכתה ב-ITF נתניה

תחרות ה-ITF בנתניה (25,000 דולר), ע'ש מרג'ורי שרמן ולזכרו של פרדי קריבין, הסתיימה היום (שבת) בנתניה עם קיום משחקי הגמר וטקס חלוקת הפרסים.
נציגות ישראלית אמנם לא הייתה בגמר, מה שלא מנע ממאות אוהדים מקומיים לחזות במשחק המרתק בין דינה פּפיזנמאייר (375) מגרמניה לקגלה ביוקאקיי (4 בתחרות, 208 בעולם) מטורקיה, שגם הועבר בשידור חי בערוץ הספורט. בסופו של יום פּפיזנמאייר זכתה בתואר וניצחה 1:6,6:4,6:7 לאחר כשעתיים וחצי.
פתיחת המשחק נפתחה עם שבירה של פּפיזנמאייר ל-1:2, שבעקבותיה הגיעו שלוש שבירות הדדיות שהובילו לשוויון- 3:3. פּפיזנמאייר שברה בהמשך ל-4:5, אך נשברה שוב ל-5:5. בשני המשחקונים הבאים שמרו השחקניות על ההגשה עד שפּפיזנמאייר התעלתה בשובר השוויון וניצחה 5:7.
את המערכה השנייה ביוקאקיי פתחה במתקפת בזק ועלתה ל-0:4 ו-2:5. בשלב זה פּפיזנמאייר שברה ושמרה, אך במשחקון האחרון הטורקייה הגישה למערכה וזכתה בה עם 4:6.
במערכה המכרעת פּפיזנמאייר שעטה קדימה. לאחר ששתי השחקניות שמרו על ההגשה בתחילת המערכה, השיגה הגרמנייה שתי שבירות, שמרה על ההגשה בשאר המשחקונים ולבסוף ניצחה 1:6 וזכתה בתואר שלישי ברציפות.
למרות חסרונן של הישראליות בגמר היחידות, הן זכו בסך הכל בפרסים בגובה 10,000 דולר וגם בנקודות דירוג עולמיות החיוניות להן. בימים האחרונים צפו בתחרות מייקל ג'י, הספונסר הראשי של התחרות וג'יין קריבין, בתו של פרדי קריבין, שעל שמו נקראת התחרות.
 

ניצחון בשלוש מערכות. פּפיזנמאייר, היום בנתניה


מקום שני. ביוקאקיי במהלך המערכה השלישית


תואר שלישי ברציפות לגרמנייה בכחול


טקס הסיום


הספונסר הראשי, מייקל ג'י, נואם במהלך טקס הסיום


איאן פרומן

 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן