חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ערב סיום עונת המאסטרס 2013 התקיים בשבת בתל אביב

טקס סיום עונת המאסטרס 2013

אין ספק שהפינלה של עונת המאסטרס 2013 היתה מתוקה מתמיד. מי שזכה לארח את השמנת של 160 שחקנים ושחקניות המאסטרס בתוספת מרעננת של בני ובנות הזוג, היה מועדון האירועים EVE שבמרכז תל-אביב.
תאורת הנאון הסגלגלה על רקע הלבן-פנינה סימנה את העומד להתרחש הפעם.כשהחלו לזרום האורחים אל המועדון הנוצץ, לבושים ומתוקתקים כיאה לשחקני טניס מנצחים, ואיתם השופטים, הספונסרים וצמרת הנהלת האיגוד, התחלנו להריח אווירה של נשף של ממש. נציגי ועדת המאסטרס אנה ברלין וחיים און עשו את הסיפתח כשמאחוריהם בוהקים כ-60 גביעים זהובים-כסופים. לרגע חלפה בנו המחשבה שאנו חווים על בשרינו את טקס קבלת פרסי האמי, אם לא האוסקר.
שנת 2013 הסתכמה כברוכה בביצועים ובעשיות יוצרות, שבראשן העיבוי במספר התחרויות הלאומיות ו-ITF, אירוח משחקי המכביה, הגידול במספר השחקנים בארץ ובחו"ל וגיוס ספונסרים חדשים לתחרויות. כל זה לא היה יכול להתקיים ללא העומדים בראש האיגוד וביניהם: יו"ר האיגוד – אסי טוכמאייר, מנכ"ל האיגוד – שלמה גליקשטיין, רכז ועדת המאסטרס – אייל רייסמן וחברי הועדה (אנה ברלין, דפנה מור, חוסה שרון, ניסים בוקובזה, חיים און ,רני לפלר אילנה פרייזלר אשר מצטרפת לכוח החל מ 2014) וכמובן צוות השופטים ומנהלי המועדונים העושים את עבודתם נאמנה יומם וליל.

שנת 2014 תטמון בחובה הפתעות, חידושים ובונוסים לשחקנים, ומה שיכולנו לגלות לכם זו המגמה המסתמנת בשיפור הכמותי והאיכותי של קהילת המאסטרס, כולל גיוס חסויות חדשות, שיגור משלחת שחקנים לאליפויות בחו"ל והגדלת המיגדר הנשי בתחרויות. (פרטים נוספים יפורסמו באופן שוטף באתר איגוד הטניס).
תוך כדי נגיסת הפרגיות והקבבונים המשופדים על מקל קינמון, נקראו לבמה לקבלת אות מגן, אנשים נכבדים, שתרומתם למאסטרס הורגשה בכל עת ובכל פינה. השופטים הראשיים: יוני זרגרי, דניאל לאופר, אלכס חנקין, סרינה רפאלוב ואייל רייסמן. השחקן המתמיד והנאמן ונציג ועדת המאסטרס, חוסה שרון עלה גם הוא לבמה להודות לחברי הועדה על פעילותם ההתנדבותית ורתם את שחקני המאסטרס לשתף פעולה בגיוס חסויות ובהגדלת מאגר השחקנים. לקינוח, עלה לדוכן הנואמים, יו"ר האיגוד אסי טוכמאייר ,סיכם את שנת 2013 וברך את השחקנים לקראת השנה החדשה.

חלקו השני של הערב החל עם חלוקת הגביעים לכל 29 הקטגוריות המלוות במחיאות כפיים סוערות והדים מן הקהל. הקטע האמנותי נוהל בנוכחותו המרשימה של אלביס פרסלי הישראלי-ערן לברון, שהטיס אותנו במנהרת הזמן 30 שנה אחורה לעבר שנות השמונים עם מיטב הלהיטים של הזמר האורגינלי. גילינו כשרונות חדשים בקרב שחקני המאסטרס, כשהבולטת בינהם היא שחקנית קטגורית נשים 60, פאני וייס, שחשפה בפנינו את כישוריה הווקאלים. אלביס הישראלי לא עמד בפניה וגייס אותה כזמרת הליווי שלו לאותו הערב.

שיאו של הערב, איך לא?? טקס חלוקת הפרסים שתמיד מעלה את רמת האנדורפינים של המשתתפים, והפעם היתה לכך סיבה מוצדקת: הפרסים היו מרובים ויקרי ערך מתמיד: תיקי טניס, משקאות ומוצרים אנרגטיים, ביגוד ספורטיבי, מדרסים, סוף-שבוע ברשת ישרוטל ועוד. בין הספונסרים בלטו: בש גל, פיקוק, טים ספורט, טניס זון ומועדון EVE. התפעלנו משני ספונסרים חדשים שתרמו לאליפות ישראל למאסטרס, Nikken (מוצרי בריאות לספורטאים המבוססים על טכנולוגיה ייחודית) ו-Mona Vie (משקה נוגד חימצון שמשפר ביצועים ספורטיביים ומונע דלקות). לאורך ימי התחרות הם פתחו דוכן, חילקו טעימות ומילאו רשימות תפוצה של מתעניינים וכשעלו על הדוכן והרביצו את תורתם, היה ניכר כי המוצרים חלחלו היטב בליבם ובראשם של הספורטאים. החיבור הטוב הזה הביא אותם למסקנה פשוטה שהם ימשיכו לתמוך ולתת חסות בתחרויות המאסטרס העתידיות. את הפרס הראשון, סופשבוע זוגי ברשת ישרוטל, גרף באופן מיסטי וכנראה גם מוצדק, שחקן נאמן וחבר ועדת המאסטרס, ניסים בוקובזה.
ובזה תם ונשלם, ערב מיוחד, מפתיע ומושלם שסגר לנו את השנה, ברמה של ליגה עליונה.
עוד לא נרגענו מהערב המרשים, וכבר מתכוננים במרץ לתחרות הראשונה של שנת 2014 – תחרות ITF Seniors שתיפתח ב 10/1/2014 .

נתראה על המגרש!

כתבה: דפנה מור, חברת ועדת המאסטרס

כתבות נוספות

דילוג לתוכן