חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עונת טניס חופים 2014 יוצאת לדרך- התחרות הארצית הראשונה ב- 11/4

עונת טניס החופים 2014 תתחיל בקרוב עם תחרות ארצית ושתי תחרויות בינלאומיות שיתקיימו בחודש אפריל. השנה יתקיימו בארץ 6 תחרויות בינלאומיות וכן מספר התחרויות הארציות יגדל. בנוסף תורכב נבחרת אשר תייצג את ישראל באליפות העולם לקבוצות. כמו כן השנה יתקימו שתי רמות של תחרות: "סבב כחול"  אשר פתוח לכל השחקנים ו"סבב ירוק" המיועד לשחקנים חדשים אשר רוצים להתחיל ולהתנסות בענף. ענף טניס החופים צובר תאוצה ומתפתח גם בארץ , לאחר שנת פעילות הענף הופך מקצועי יותר ובשל סיבה זו ומהרצון להפוך אותו לענף נפרד ומצליח בפני עצמו הוחלט כי החל מהשנה כל שחקן אשר רוצה לקחת חלק פעיל בתחרויות ארציות או בינלאומיות יהיה מחויב בבדיקה רפואית, ביטוח וכרטיס טניכרט. כרטיס הטניכרט יאפשר לשחקן השתתפות בכל התחרויות אשר מתקיימות בארץ במהלך השנה וכמו כן להיות חלק מן הדירוג הארצי.

בנוסף , ועדת טניס חופים באיגוד הטניס החליטה על הקמת מועדונים אשר בהן תתקיים פעילות סדירה (לפחות פעמים בחודש) במהלך העונה. תוכנית פיתוח המועדונים תקיים מערכת יחסים של זכויות וחובות ועל כל מועדון לפעול בהתאם. המועדונים יזכו לתמיכה של איגוד הטניס ויוכלו לארח תחרויות שונות במהלך השנה. כל מועדון יאגד תחתיו לפחות 10 שחקנים  פעילים ויהיה מחויב לעמוד בקריטריונים אשר הוגדרו מראש.

את כל המידע אודות קריטריונים להקמת מועדונים, קריטריונים לנבחרת ישראל, דירוגים וכו' תוכלו למצוא בעמוד נהלי טניס חופים 2014 אשר נמצא תחת קטגוריה "חופים" באתר האיגוד. וכן בקישור המצורף מטה.

לפרטים נוספים ושאלות ניתן ליצור קשר במייל: beach@ita.co.il

קישורים:

רשימת מכוני הספורט

רכישת טניכרט

קישור לעמוד נהלי טניס חופים 2014

 


""

כתבות נוספות

דילוג לתוכן