חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עומר חפץ זכה ב-TE רעננה

סיום מוצלח היום (שישי) לתחרות ה-TE (גילאי 14) ברעננה ע'ש ונסה פיליפס, עם שלושה פיינליסטים ישראלים, ומתוכם זוכה אחד- עומר חפץ, שסיים במקום הראשון.
משחקי הגמר נפתחו בשעות הבוקר. בבנים פגש עומר חפץ את ישי עוליאל למשחק מסקרן ביותר, שהסתיים כאשר ידו של חפץ על העליונה עם 4:6,3:6,6:1.
עוליאל פתח את המשחק טוב ועלה ל-0:5. חפץ עלה לראשונה על הלוח כששבר ל-1:5, אבל במשחקון האחרון עוליאל שבר גם הוא וניצח 1:6.
מבחינתו של חפץ המצב נראה לא טוב, אלא שבעזרת משחק לחימה מרשים, הוא הצליח להפוך את הקערה על פיה. בתחילת המערכה השנייה עוליאל עוד המשיך במומנטום ועלה ל-0:1, אבל חפץ שמר ושבר ועלה ל-1:2. עוליאל המשיך להיצמד לחפץ ובמשחקון הבא שבר ל-2:2. בשלושת המשחקונים הבאים חפץ היה חד ועם שתי שבירות ושמירה אחת עלה ליתרון 2:5 מבטיח. בהמשך המערכה, השיגו השניים שבירות הדדיות, עד לניצחונו של חפץ 3:6.
בתחילת המערכה השלישית חפץ הקפיד להוליך בבטחה. הוא עלה ל-0:2 ו-1:4, אלא שאז עוליאל התעורר- ושמר ושבר כדי לצמצם ל-3:4. במצב זה חפץ נותר ממוקד, שבר ל-3:5, אך נשבר במשחקון הבא ל-4:5. במשחקון האחרון עוליאל הגיש כדי להישאר במשחק, אבל משחקון החזרות נהדר של חפץ נתן לו את המערכה, את המשחק ואת התואר כולו- עם 4:6 בסיום.

שירן ארול (2), שהעפילה לגמר הבנות, פגשה את אלסיה וולטי (1) משוויץ, אך פרשה במצב של 0:6 לשוויצרית. בזוגות זכו ישי עוליאל וישה זמל שניצחו בגמר 0:6,1:6 את יאיר ערד ועדי בן ארי. בקטגוריית הזוגות בבנות זכו מאי קמחי וניקול סבלייב שניצחו 5:7,1:6 את שירן ארול ואלסיה וולטי.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן