חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סמילנסקי וטור זכו ב-ITF חיפה

היום (שבת) הגיעה לסיומה במרכז הטניס חיפה תחרות ה- ITF הבינלאומית לנוער עד גיל 18 (רמה 4) לזכרו של סעדיה ריס.
בתחרות השתתפו שחקנים מרחבי העולם, אך לשמחתם של המארגנים ואוהדי הטניס המקומיים- הזוכים בקטגוריות היחידים והיחידות היו כחול לבן.
בבנים זכה איגור סמילנסקי (5) שניצח 6:7,2:6 (3) את אור רם הראל (4). סמילנסקי פתח את המשחק טוב ועלה ליתרון 0:4. בהמשך המערכה שמרו שני הצדדים על ההגשות עד לניצחונו של סמילנסקי 2:6.
במערכה השנייה עלה רם ליתרון 1:4, אך סמילנסקי ביצע מהפך והשווה ל-4:4. רם המשיך להילחם ועלה ל-4:5 ו-5:6 אבל סמילנסקי השווה ל-6:6 ובשובר השוויון עלה ליתרון 0:5, כאשר בהמשך ניצח בו 3:7. בזוגות זכו אתמול דור בלפר ודניאל סקריפניק (1) שניצחו 2:6,3:6 את יאיר גל וג'רון רויאקרס הבלגי.
בבנות, קטיה טור ניצחה 0:6,6:3,4:6 את פולינה נובוסלובה (4) מרוסיה. המערכה הראשונה הייתה צמודה, אך במהלכה הקפידה טור לשאת בהובלה וניצחה 4:6. טור המשיכה במומנטום ועלתה ל-0:3 במערכה השנייה, אך לבסוף הייתה זאת הרוסייה שזכתה במערכה עם 3:6.
במערכה השלישית טור לא הותירה סיכוי לנובוסלובה וניצחה אותה עם 0:6 מהיר, לאחר כ-20 דקות. בזוגות זכה הצמד הישראלי לי אור ושני בלכר (1). השתיים ניצחו 4:6,5:7 את הצמד הרוסי וסיליסה אפונאסנקו ופולינה נובוסלובה (3).
בשבוע הבא תיפתח תחרות ITF נוספת לזכרו של אלכס פודולסקי, הפעם במרכז הטניס באר שבע. 
 

BOYS QUALIFYING

GIRLS QUALIFYING

BOYS MAIN DRAW

GIRLS MAIN DRAW

BOYS DOUBLES

GIRLS DOUBLES

ORDER OF PLAY


אור רם (מימין) עם הגביע


הזוכים בתחרות ה-ITF בחיפה

 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן