חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סלע: נעשה את המקסימום; רם: יוצאים לנצח

נבחרת הדייויס של ישראל התכנסה היום (רביעי) בוועד האולימפי וערכה מסיבת עיתונאים לקראת המשחק עם הנבחרת המקבילה של צרפת שייערך בחודש הבא (1-3 בפברואר). הסגל יכלול את דודי סלע (113), אמיר וינטרוב (196), יוני ארליך (53 בזוגות) ואנדי רם (58 בזוגות). 

את מסיבת העיתונאים פתחו ראשי האיגוד. יו'ר האיגוד, אסי טוכמאיר, אמר כי 'יש לנו מפגש קשה מאוד, אבל ישבנו גם לפני יפן וחשבנו שהמפגש חסר סיכוי. תמיד אפשר לעשות הפתעות, אני מאמין שהחבר'ה יעשו את המקסימום'.

מנכ'ל האיגוד, שלמה גליקשטיין: 'יש לנו נבחרת גביע דייויס מצוינת שהוכיחה את עצמה בשנים האחרונות. זה נבחרת עם הרבה מאוד ניסיון ולמרות שצפוי מפגש קשה נגד צרפת, אנחנו נבחרת שמשלימה את עצמה. דברים יכולים לקרות במפעל הזה'.

אנדי רם, שנראה כשיר למפגש, אמר: 'כרגע אני במצב יותר טוב, כל אחד מהשחקנים זה דבר חשוב בשבילו וביחד זאת נבחרת מדהימה. המחויבות של השחקנים ושלי, אני מקווה לשחק ולהביא את הנקודה עם יוני, אנחנו יוצאים במטרה אחת לנצח, יש לנו נבחרת כיפית ומיוחדת, זאת תהיה חוויה להיות שוב בבית העליון ולא נשכח אותה בחיים'.

דודי סלע אמר לקראת המפגש: 'יהיה משחק מאוד קשה מול נבחרת חזקה, אבל אנחנו בכושר מאוד טוב וניתן את המקסימום בכל משחק. הסיכויים לא גבוהים, זה לא סוד אבל נעשה את הכל'.

אלוף ישראל, אמיר וינטרוב, הוסיף: 'אני חושב שהנבחרת שלנו היא נבחרת שנלחמת ומשחקת עבור הדגל. אנחנו בבית העליון למרות שאנחנו לא צריכים להיות בבית העליון מבחינת יכולת אבל יש פה טניסאים כמו דודי שנותנים את הכל. אין ספק שהולך להיות משחק קשה מול צרפת'.
 

צפו בגלריית התמונות ממסיבת העיתונאים (באדיבות פוטו גדי)

 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן