חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סלע ניצח את אונגור ויפגוש את ז'יל סימון בבוקרשט

                                           מאת: שי אלון

דודי סלע פתח היום (שלישי) ברגל ימין את עונת החימר, כשניצח בסיבוב הראשון של טורניר ה-ATP בבוקרשט את אדריאן אונגור מרומניה, 93 בעולם, 6:7 (2:7) ו-2:6 תוך שעה ו-36 דקות. סלע, שהשנה החליט ללכת בגדול על המשטח האדום אחרי שנמנע ממנו בשנים האחרונות, הכין את עצמו היטב בשבועיים האחרונים במגרשי החימר החדשים ברמת השרון.

בסיבוב השני מחכה לסלע (63)  ז'יל סימון הצרפתי, 12 בעולם ו-1 בטורניר שרק בשבוע שעבר הגיע לחצי גמר טורניר מונטה קרלו. סימון ניצח את סלע פעמיים, מתוכם גם לפני כחודש באינדיאן וולס.

הישראלי היה הראשון לשבור ל-2:4 במערכה הראשונה, אבל הרומני הצליח לשבור בחזרה מיד במשחקון הבא כשסלע הציל ארבע נקודות שבירה לפני שנכנע בחמישית. אונגור שמר על ההגשות ל-4:4 ואחרי משחקון ארוך, סלע הציל נקודות שבירה ושמר ל-4:5, ההגשה נשמרה עד לסוף המערכה, השניים הגיעו לשובר שוויון, בו דודי שלט, ברח ל-1:4 בדרך ל-2:7 ו-0:1 במערכות.  

סלע פתח טוב את המערכה השנייה עם שבירה ושמירה ל-0:2, הרומני מספר אחת בדירוג העולמי, נלחם ובעידוד הקהל הביתי הצליח לחזור ולשבור ל-2:2, אולם זה היה אקורד הסיום שלו במשחק. סלע שבר שוב ל-2:3 ומכאן כבר המשיך לניצחון.       

ז´יל סימון (GettyImages)

ז´יל סימון. יפגוש את דודי סלע (GettyImages)
 

אמיר וינטרוב, המחבט השני של ישראל (191) ניצח בקלות את צ'י פו וואנג מטייוואן 3:6 ו-0:6 בסיבוב הראשון של צ'לנג'ר קאושינג בטייוואן. הירב של וינטרוב בן 18, 744 בעולם שקיבל כרטיס חופשי, היווה יריב שקול רק בדקות הראשונות של המשחק. בסיבוב השני ישחק הישראלי מול המדורג 1 בטורניר, יו סון לו, אף הוא מטייוואן, 56 בעולם.
   

ברצלונה: רם וארליך התחילו טוב את עונת החימר בזוגות
אנדי רם ויוני ארליך פתחו אף הם ברגל ימין את עונת החימר על חשבון אדוארדו שוונק מארגנטינה ורובן רמירז הידלגו מספרד 6:7 (5:7) ו-6:7 (4:7). הצמד הארגנטיני-ספרדי פתח עם שתי שבירות ל-0:3, אולם הישראלים התרגלו לחימר ושברו בחזרה פעמיים ל-4:4. המערכה הגיעה לשובר שוויון בו ניצחו אנדיוני 5:7. במערכה השנייה שברו רם וארליך ל-1:3, הפעם תור הספרדים לשבור חזרה ל-4:4, וגם המערכה הזו הגיעה לשובר שוויון בו אנדיוני ניצחו 4:7 בדרך למפגש שמינית הגמר עם המדורגים 3, מאהש בופטי מהודו וננאד זימוניץ' הסרבי.

 

אנדי רם ויוני ארליך על החימר. ניצחון ועליה לשלב הבא (רויטרס)

אנדי רם ויוני ארליך על החימר. ניצחון ועליה לשלב הבא (רויטרס)
 

 

במשחקי היחידים עלו שלושה שחקנים לשמינית הגמר. אנדי מארי המדורג 2 גבר על סרגיי סטחובסקי מאוקראינה 3:6 ו-2:6. המדורג שישי ניקולס אלמגרו גבר 5:7 ו-6:7 על אדוארד רוזה וסלין מצרפת ואלו המדורג 9, פרננדו ורדסקו מספרד הביס 3:6 ו-1:6 את סטיב דארסיס מבלגיה.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן