חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סלע מדלריי ביץ': אני משחק טוב. צריך להיכנס למומנטום

המחבט הבכיר של ישראל, דודי סלע (91), נחת במהלך סוף השבוע ב'דלריי ביץ'' שבפלורידה, ארצות הברית. כזכור, עם סלע נמצאים גם הצמד אנדי רם ויוני ארליך וקפטן נבחרת הדייויס, אייל רן, שהתלווה לשחקנים כחלק מההכנות למפגש הדייויס מול פולין בעוד פחות משבועיים (4-6 במרץ), במסגרת הבית האירופאי אפריקני מספר אחת.

 סלע, שכזכור הפסיד בסיבוב הראשון של טורניר ממפיס ללוקאס לאקו הסלובקי, יכול להתנחם בכך שהסלובקי הפגין כושר טוב בסיבוב השני כאשר כמעט והפתיע את מרדי פיש (17) האמריקני שניצח רק לאחר שלוש מערכות צמודות- 6:7,4:6,7:6.
 
לסלע לא יהיה זמן רב מדי להתאושש, שכן ההגרלה זימנה לו את המדורג הבכיר בתחרות, אנדי רודיק (8 בעולם), שנמצא בכושר מצוין וממתין למשחקו בגמר טורניר ממפיס. 'ההגרלה ללא ספק קשה, רודיק שחקן מצוין ולא סתם מדורג כל כך גבוה, אבל אני מקווה להגיע כאן להישג משמעותי ולצבור כמה שיותר דקות משחק לקראת הדייויס', אמר סלע.
 
למרות ההפסדים האחרונים של סלע, הביע המחבט הבכיר אופטימיות זהירה: 'היו לי הרבה הזדמנויות מול לאקו ולא הצלחתי לנצל אותן, לצערי. אני משחק טוב אבל לא תמיד זה בא לידי ביטוי בניצחונות. זה נובע גם מהפציעה של סוף השנה שעברה שלא אפשרה לי לבצע הכנה אידיאלית וגם עניין של מומנטום וביטחון שחסרים לי כרגע'.
 
'אני עם אנדי, יוני ואייל. אנחנו עושים הרבה שיחות ולפחות יש לי עם מי לדבר על הדברים שצריך לשפר. אני מקווה שהדייויס יעשה לי טוב, כמו שכבר קרה במפגשי עבר שנערכו בארץ'.
 
בסיום הטורניר הקרוב ישובו סלע, אנדיוני ורן לארץ ויפתחו בהכנות הרשמיות לקראת המפגש מול פולין. הנבחרת הפולנית צפויה לנחות ביום שישי (25.2), מה שיעניק לה זמן רב כדי להתכונן למפגש ולהתרגל למשטח ברמת השרון.
 
לחצו כאן לקניית כרטיסים לשחקני המועדונים

אייל רן מדבר (ניר בוקסנבאום)
אייל רן. מלווה את דודי סלע (ניר בוקסנבאום)

כתבות נוספות

דילוג לתוכן