סלע יפתח מול פוספיסיל

מאת: שי אלון

הגרלת משחקי גביע דייויס למפגש בין ישראל ובין קנדה, שייערך מחר (שישי) ב-14:00 ויימשך גם בשבת ובראשון, נערכה היום ובה נקבע שהמשחק הראשון יפגיש את דודי סלע עם המחבט מספר 2 של קנדה, ואסק פוספיסיל.

מיד לאחר מכן, במשחק השני של ההתמודדות, יעלו לשחק אמיר וינטרוב, המחבט מספר 2 של ישראל ומילוש ראוניץ', המחבט הבכיר של הקנדים.

ביום שבת יתמודדו אנדי רם ויוני ארליך במפגש הזוגות שיחל בשעה 15:00. חשוב לציין שאחד משני שחקני הזוגות הקנדים הוא דניאל נסטור, אחד מהטובים בסבב הזוגות בשנים האחרונות. מי שישתף איתו פעולה הוא ואסק פוספיסיל.

ביום ראשון, אם אף אחת מהנבחרות לא תוביל כבר 0:3, יעלה דודי סלע למשחק ראש בראש מול מילוש ראוניץ' ולאחר מכן יעלו ויבואו אמיר וינטרוב ו-ואסק פוספיסיל. המנצחת בסיום סוף השבוע, תעלה בחזרה לבית העליון, דרג בו היתה ישראל לפני שנתיים.

דודי סלע פתח ואמר: 'יש לחץ לקראת המפגש'. אמיר וינטרוב המשיך: 'אם אעלה ב-0:1, יהיה עליי פחות לחץ. זה הזמן שלי להפתיע את ראוניץ'. היתרון שלו על הנייר, במצבו היום, יש לי סיכוי'.

הקפטן, אייל רן: 'אני מתרכז בשחקנים שלנו. הם מרגישים טוב. כשהם עושים את המקסימום, זה לא משנה מי בצד השי. אם נהיה נבחרת חזקה, עם הקהל, דברים טובים יקרו'.

 

 

שחקני הנבחרות על רקע כדורי ההגרלה (יוסי ציפקיס)

שחקני הנבחרות על רקע כדורי ההגרלה (יוסי ציפקיס)
 

אנדי רם התייחס ללחץ להגיע כפייבוריטים: 'מחכים לזה. אין לחץ. אנחנו לא הפסדנו פה הרבה, אבל הצגנו יכולת טובה בשנים האחרונות ומי שיגיע יהנה מיכולת טובה של הנבחרת. בסוף נעבור'. יוני ארליך, הוסיף: 'נסטור הוא שחקן טוב. נתרכז בעצמנו, האימונים טובים ואנחנו כבר מחכים ליום שבת'.

 

 

נבחרת הדייויס של ישראל בתמונה קבוצתית (יוסי ציפקיס)

נבחרת הדייויס של ישראל בתמונה קבוצתית (יוסי ציפקיס)
 

כתבות נוספות