חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סלע זכה בצ'לנג'ר בקוריאה: שיחקתי מאוד יציב

                                                         מאת: שי אלון

דודי סלע השלים הבוקר שבוע מצוין בטורניר 'בוסאן' שבקוריאה, כשניצח בגמר הצ'לנג'ר את המדורג 130 בעולם, איטו טוסימה מיפן, 2:6, 7:6 ו-3:6.

סלע, שהתדרדר בשבועות האחרונים בדירוג העולמי ומצא עצמו במקום ה-147 בעולם, יזנק בזכות ההישג אל סביבות המקום ה-107 בעולם , בדרכו חזרה אל הטופ 100, אזור דירוג שלבטח סלע ראוי לו.

סלע אמר ל-ONE בסיום: 'שיחקתי מאוד יציב כל השבוע ואני מאוד שמח לקחת פה את הנקודות. מקווה להמשיך ככה בשבוע הבא ולצבור בטחון ונקודות. מקווה שהמשך השנה תהיה טובה'.

סלע פתח טוב וניצח די בקלות את המערכה הראשונה. במערכה השניה המאבק היה הרבה יותר צמוד והיפני, שהדיח גם את אמיר וינטרוב ברבע הגמר וגם את המדורג הבכיר, יון סון לו מטיוואן בחצי הגמר, לקח את המערכה לשובר שוויון בו ניצח 5:7.

במערכה השלישית, שזרמה עם ההגשה, השיג סלע שבירה מכרעת ל-3:5 אחרי משחקון ארוך ובמצב הזה הגיש בנוחות למשחק ולזכיה בטורניר.

סלע צבר בעקבות הזכייה 10,800 דולרים ו-100 נקודות בשבוע המוצלח ביותר שלו ב-2011. לשם השוואה, עד הטורניר הזה היה חצי הגמר בצ'לנג'ר אתונה עם 40 נקודות, השבוע הטוב ביותר.

סלע, כזכור, ויתר על עונת החימר אחרי שורת הפסדים וירידה בדירוג והחליט שלא לשחק במוקדמות הרולאן גארוס שיערכו השבוע ובמקומם לשחק בשני טורנירי צ'לנג'ר בקוריאה ובאוזבקיסטן (בשבוע הקרוב) כדי לשפר את הדירוג ובעיקר לצבור כמה נצחונות ובטחון עצמי מחודש, וכרגע ניתן  לומר שההימור הצליח.

 


סלע. ימשיך לצ´לנג´ר באוזבקיסטן (משה חרמון)

סלע. ימשיך לצ´לנג´ר באוזבקיסטן (משה חרמון)

כתבות נוספות

דילוג לתוכן