חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סלע זכה בבנגקוק, ישוב למאה הראשונים

הטניסאי הבכיר של ישראל, דודי סלע, סגר היום (ראשון) שבוע מצוין שהסתיים עם זכייה בצ'לנג'ר בנגקוק בתאילנד (50,000 דולר) על מגרשים קשים.
סלע ניצח בסך הכל חמישה משחקים ולא שמט אף מערכה בדרך אל התואר. הבוקר פגש הישראלי (1 בתחרות, 110 בעולם) את יוצ'י סוגיטה היפני (3 בתחרות, 165 בעולם) ועשה מולו את העבודה עם 5:7,1:6, שבועיים לפני שיתייצב מול היפנים במסגרת גביע דייויס (14-16 בספטמבר).

סלע פתח עם שבירה את המערכה הראשונה ומשם שמר על ההגשות שלו ושבר שוב ל-0:4. היפני עלה על הלוח כששמר ל-1:4, אבל סלע, שהציל שש נקודות שבירה נגדו במערכה, שמר ל-1:5 ושבר שוב ל-1:6 בדרך לזכייה במערכה צמודה, אבל עם תוצאה חד צדדית, בעיקר בגלל ניצול כמעט מקסימאלי של ההזדמנויות שבירה של הישראלי, – 3 מ-4.

מגמת החמצת נקודות השבירה של היפני המשיכה גם במערכה השנייה. סוגיטה החמיץ במשחקון הפתיחה חמש נקודות שבירה ודודי שמר ל-0:1 , היפני השווה וגם במשחקון הבא החל להחמיץ נקודות שבירה, עד שבנקודת השבירה ה-14 שלו במשחק, שבר את הקרח ושבר ל-1:2. היפני הצליח אחרי משחקון צמוד עם אייס בסיומו לשמור ל-1:3.

סלע שבר את רצף שלושת המשחקונים לזכות היפני ושמר ל-2:3. סלע שבר בחזרה ל-3:3 אך בהמשך הצליח היפני לשבור שוב ל-4:5. סלע שבר בחזרה ואחרי כמה משחקונים צמודים השלים את הנצחון.

בעקבות הניצחון הרוויח סלע 80 נקודות דירוג ו-7,200 דולר, וגם צפוי לשוב אל המאה הראשונים בעולם. בשבוע הבא ישחק סלע בצ'לנג'ר בסין.

 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן