סלע ופאר העפילו לחצי גמר אליפות ישראל

אליפות ישראל בחסות 'פסגות בית השקעות' ולזכרו של אבנר ברק מגיעה לישורת האחרונה כאשר היום (רביעי) נקבעו העולים והעולות למשחקי חצי הגמר.
 
בנשים, שחר פאר גברה על אסתר מסורי 2:6,0:6 ותפגוש בחצי הגמר שיתקיים מחר ב-11:00 את חן אסטרוגו שגברה על רותם שוובר 3:6,1:6.
 
הפתעת היום הייתה ללא ספק ניצחונה של דניז חזניוק על שחקנית נבחרת הפדרציה, קרן שלמה. שלמה אמנם ניצחה את המערכה הראשונה 6:3 אך חזניוק ביצעה מהפך וזכתה בשתי המערכות הבאות 1:6,6:7. בחצי הגמר, שיתקיים לא לפני השעה 12:00, תפגוש חזניוק את יוליה גלושקו שניצחה 6:7,3:6 את ליאת צימרמן.
 
בגברים, דודי סלע עבד קשה מול טל ארוס כדי לעלות לחצי הגמר. סלע ניצח את המערכה הראשונה 4:6, הפסיד את השנייה 6:4 אך חזר בשלישית וניצח שוב 4:6. מחר ב-15:00 יפגוש סלע את חברו לנבחרת הדייויס, נועם אוקון. אוקון ניצח היום שני משחקים: בשמינית הגמר הוא גבר על דניאל סקריפניק 3:6,1:6 וברבע הגמר ניצח 2:6,1:6 את נועם מזור.
 
בחצי הגמר השני, שיפתח ב-9:30, יתמודדו אמיר וינטרוב וסער סטיל. וינטרוב ניצח ברבע הגמר 0:6,3:6 את גלעד בן צבי, בעוד סטיל ניצח 4:6,0:6 את איגור סמילנסקי.
 
משחקי הגמר של התחרות יפתחו ביום שישי ב-10:00 עם משחק הנשים. בסיומו, יתקיים משחק ראווה של נבחרת כיסאות הגלגלים ולאחר מכן יפתח גמר הגברים. המשחקים יועברו בשידור חי בערוץ הספורט.

הגרלת הגברים

הגרלת הנשים

לו'ז 23.12

נועם אוקון (יוסי ציפקיס)
נועם אוקון. (יוסי ציפקיס)

 

אסתר מסורי. הצליחה &qout;לגנוב&qout; לפאר שני משחקונים (יוסי ציפקיס)
אסתר מסורי.  (יוסי ציפקיס)
 

אמיר ויינטרוב (יוסי ציפקיס)
אמיר ויינטרוב. ישחק בחצי הגמר (יוסי ציפקיס)
נועם מזור (יוסי ציפקיס)
נועם מזור. הפסיד לנועם אוקון (יוסי ציפקיס)
גילעד בן צבי (יוסי ציפקיס)
גלעד בן צבי. הפסיד לאמיר וינטרוב (יוסי ציפקיס)

טורניר 'אתנה': נקבעו העולות לחצי הגמר

 
היום נקבעו העולות למשחקי חצי הגמר בטורניר אתנה לבנות מובילות בטניס הישראלי בגילאי 13-17, בשיתוף המועצה הציבורית לקידום נערות ונשים בספורט. בטורניר יחולקו פרסים בגובה 20,000 שקלים, לצורך סיוע לנסיעות לתחרויות ומחנות אימונים בינלאומיים.
 
בגילאי 14 ולריה ניקולייב סיימה ראשונה בבית שלה עם שלושה ניצחונות. בחצי הגמר שיתקיים מחר בשעה 10:00 תפגוש ניקולייב את ענת אבקין. טליה זנדברג, שסיימה ראשונה בבית המקביל, תפגוש במקביל את לי בן אור.
 
לאחר משחקי השעה 10:00 יפתחו חצאי הגמר בבנות 16. לי אור תפגוש את מעיין סלע ובמקביל ליבי מש תתמודד מול הילה מזרחי.

הגרלות טורניר אתנה


ולריה ניקולייב


ולריה ניקולייב ואניטה רסקין


הילה מזרחי


ליבי מש


ענת אבקין

 

כתבות נוספות