חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סלע ווינטרוב בסיבוב השני במוק' אליפות אוסטרליה

                             מאת: שי אלון

בוקר מצוין לטניס הישראלי באליפות אוסטרליה הפתוחה, לאחר שדודי סלע ו-אמיר וינטרוב עלו לסיבוב השני בטורניר המוקדמות.

ראשון לעשות זאת היה סלע שהשיג ניצחון מול סרחיו גוטיירס-פרול עם 1:6 ו-1:4 כשהספרדי המדורג 178 בעולם, פרש אחרי 42 דקות, עבורן בעצם טס עד אוסטרליה. סלע, 113 בעולם, יפגוש בסיבוב השני יריב מוכר, איגור קוניצין מרוסיה, 160 בעולם כיום, שגבר 6:7 ו-6:7 על איבו מינאר מצ'כיה. קוניצין בדומה לישראלי, שהה בטופ 50 לתקופה קצרה ואף הגיע לארץ עם נבחרת הדייויס של ארצו.

אולם, ההישג הגדול שייך לאמיר וינטרוב, שניצח את שחקן המדורג גבוה ממנו, וויין אודסניק מארה'ב (145), 6:7 (4:7), 6:4 ו-3:6 אחרי מרתון של שעתיים ו-40 דקות.

את המערכה הראשונה ניצח אלוף ישראל בשובר שוויון אחרי 60 דקות, האמריקני חזר במערכה השנייה, אבל במצב קריטי של 3:4 ל-וינטרוב במערכה השלישית, ניצח הישראלי משחקון צמוד, שבר והגיש בהצלחה לסיבוב השני במוקדמות אליפות אוסטרליה, בפעם הראשונה בקריירה אחרי שבשנתיים הקודמות נוצח בסיבוב הראשון. וינטרוב ישחק בסיבוב השני מול ראדו אלבו ממולדובה, 220 בעולם.

 

 

אמיר וינטרוב (חגי ניזרי)

אמיר וינטרוב. קרוב לכניסה לאליפות אוסטרליה (חגי ניזרי)
 

 

על-פי ההגרלה, שני הישראלים בהחלט מסוגלים לעלות לסיבוב השלישי, סיבוב העלייה לטורניר. מחר, במקביל לסיבוב השני בגברים, תיכנס גם יוליה גלושקו (177) למעגל המשחקים במוקדמות הנשים ותפגוש את מריאנה דוקו מרינו מקולומביה, 144 בעולם.

 

עשו לנו לייק בפייסבוק

כתבות נוספות

דילוג לתוכן