חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סלע וארליך הפסידו בזוגות: ישראל נכנעה במפגש מול אוקראינה

 

הפסד במשחק הזוגות של סלע וארליך מול סטחובסקי ומולצ'נוב (7:5, 6:4, 1:6, 4:6, 6:7) הכריע את המפגש עם 0:3 לטובת האוקראינים. ישראל תפגוש בחודש הבא את המפסידה במפגש בין רומניה לאוסטריה במטרה לשרוד בבית
 
בתום יומיים של מפגש הדיוויס בין ישראל לאוקראינה במסגרת הבית האזורי – אירופה/אפריקה מס' 1, הוכרע המפגש לאחר שאוקראינה השיגה 3 ניצחונות בדרך לניצחון במפגש כולו.
 
אחרי ההפסדים של דודי סלע ועידן לשם ביום הראשון במסגרת משחקי היחידים, דודי סלע ויוני ארליך הפסידו היום (שבת) במשחק הזוגות מול סרגיי סטחובסקי ודניס מולצ'נוב בתום דרמה בת 5 מערכות באצטדיון קנדה ברמה''ש (7:5, 6:4, 1:6, 4:6, 6:7).
 
יוני ארליך שהפסיד יחד עם דודי סלע במשחק הזוגות סיכם: "עשינו קאמבק הירואי, אבל לצערי היה חסר לנו את הגרוש ללירה. זה ללא ספק אחד המשחקים הכי מאכזבים שהיו לי בארץ. ברור לי שעם קצת ריכוז ואנרגיה היינו יכולים לעשות את זה. נעשה את הכול לקראת המשחק בחודש הבא כדי לשרוד בבית''. 
 
קפטן נבחרת הדיוויס, אייל רן הוסיף: "התחושה לא פשוטה. חשבנו שנהיה במקום אחר במפגש הזה ושהיום השלישי עדיין יהיה רלבנטי. דודי ויוני הצליחו לחזור בצורה מדהימה היום, אבל זה לא הספיק. היה משחק צמוד שיכול היה להיגמר אחרת. נפיק את הלקחים לקראת המפגש הבא''.
 
בעקבות ההפסד תתמודד הנבחרת שלנו בחודש הבא במשחק הישרדות ביתי נוסף, כשתארח את המפסידה במפגש בין רומניה לאוסטריה בניסיון להישאר עונה נוספת בבית האזורי – אירופה/אפריקה מס' 1.
 
מחר (ראשון, החל מ-16:00) יתקיימו שני משחקים נוספים לפרוטוקול בלבד. 

 

 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן