חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סלע הפסיד בדלריי ביץ'

                                                                  מאת: שי אלון

דודי סלע, שהשיג בסיבוב הראשון בדלריי ביץ' ניצחון שני ב-2011, כשל אמש (רביעי) בנסיונו להגיע לרבע גמר ראשון העונה, כשנוצח בשמינית גמר הטורניר ע'י המדורג 60 בעולם, איבן דודיג הקרואטי 2:6, 6:3 ו-6:2. סלע פתח מצוין, אך נשבר במשחקון השמיני של המערכה השנייה והמומנטום במשחק התהפך.

הישראלי (91) יחזור כעת לישראל, לקראת משחק הדייויס מול פולין בסוף השבוע הבא. מאזנו של סלע העונה הוא שני נצחונות ושישה הפסדים. דודיג נמצא בדירוג השיא שלו וזכה לפני כשבועיים בטורניר ה-ATP בזאגרב. באליפות אוסטרליה הוא נתן פייט אדיר בסיבוב השני לנובאק ג'וקוביץ', האלוף שבדרך ואף לקח לו מערכה.

סלע שבר במשחקון החמישי של המערכה הראשונה ל-2:3 ומנע שבירה חוזרת במשחקון הבא, כשהציל נקודת שבירה ושמר ל-2:4. הישראלי ניצל את המומנטום, שבר שוב ל-2:5 והגיש בהצלחה למערכה.

במערכה השנייה השניים שמרו על ההגשה עד 3:4 לקרואטי. במצב הזה הצליח דודיג לשבור בפעם הראשונה במשחק את סלע ל-3:5 והפעם היה תורו לשמור על ההגשה ולהשוות ל-1:1 במערכות.

בפתיחת המערכה השלישית, הציל סלע שלוש נקודות שבירה לחובתו, אך נכנע ברביעית ודודיג עלה ל-0:1. הקרואטי שמר ל-0:2, לפני שסלע שבר את רצף חמישה המשחקונים של דודיג וצימק ל-1:2. אבל מכאן והלאה הקרואטי בן ה-25 שלט במשחק, שמר ושבר ל- 1:4 בדרך ל-2:6 ומקום ברבע הגמר.

 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן