חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סלע העפיל לשמינית הגמר בצ'לנג'ר מקסיקו סיטי

                          מאת: שי אלון, ONE

המדורג 108 בעולם, דודי סלע, עלה אמש (שלישי) לשמינית הגמר בצ'לנג'ר מקסיקו סיטי. סלע, המדורג שני בטורניר, גבר 5:7 ו-4:6 על האוסטרלי ג'ון פטריק סמית (258) בתוך שעה ו-21 דקות. המחבט מספר אחת של ישראל ישחק מול האוסטרלי מתיו ברטון, 201 בעולם.

האוסטרלי השיג שבירה ל-3:5 במערכה הראשונה, אבל סלע שבר מיד בחזרה, הציל נקודת מערכה והשלים ארבעה משחקונים רצופים בדרך לזכייה במערכה הראשונה. במערכה השנייה הוא שבר ל-1:2, אבל האוסטרלי נלחם וחזר ל-3:3. במשחקון התשיעי סלע שבר על האפס ל-4:5 והגיש בהצלחה למקום בשמינית הגמר מול מתיו ברטון האוסטרלי (201) או ג'יאנני מינה מצרפת (801).

אמיר וינטרוב הודח מצ'לנג'ר מקסיקו סיטי בסיבוב הראשון. הישראלי המדורג 171 בעולם, הפסיד למיכאל פריז'זני מפולין (159) בסיבוב ראשון של טורניר, 6:3 ו-6:2 בתוך פחות משעה.

הפולני שהדיח את וינטרוב בשבוע שעבר בסיבוב הראשון של צ'לנג'ר גוואדלחרה, שבר את וינטרוב כבר בפתיחת המשחק וברח ל-0:3. וינטרוב שמר על ההגשות אבל לא הצליח לשבור חזרה והפולני סגר 3:6 במערכה הראשונה.

פריז'זני שבר גם בפתיחת המערכה השנייה וכששמר ל-0:2 בעצם הכריע את המשחק, וינטרוב עוד היה בתמונה עד 2:4, אבל נשבר שוב והודח מהטורניר.
 

עשו לנו לייק בפייסבוק

 

 

וינטרוב מאוכזב במשחק מול קולשרייבר (רויטרס)

וינטרוב מאוכזב. אולי בצ'לנג'ר הבא (רויטרס)

כתבות נוספות

דילוג לתוכן