חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סלע: "החבר'ה הפורטוגלים נחמדים מאוד, אבל לא על המגרש"

עוד 10 ימים לפתיחתו של מפגש גביע הדייויס בין ישראל לפורטוגל ברמת השרון (6-8 באפריל), במסגרת הבית האירופאי אפריקני מספר אחת. המנצחת במפגש הקרוב תעלה, כזכור, לפלייאוף העלייה לבית העליון, בעוד המפסידה תתמודד בפלייאוף הירידה המקביל.
מי שכבר מריח את ריח הדייויס באוויר הוא המחבט הבכיר של ישראל, דודי סלע (61), שחזר אתמול (שני) לארץ לאחר מספר טורנירי הכנה בארה"ב אשר הביאו אליהם את צמרת השחקנים העולמית. לאחר המסע הארוך, סלע מצפה להיכנס שוב למדי הנבחרת. "הציפייה למפגש ביתי היא תמיד גדולה. מעבר לזה שאנחנו רוצים לנצח, רוצים עוד יותר לא לאכזב את הקהל", אמר סלע.
על המפגש הקרוב, סיפר סלע כי "בסך הכל זה מפגש חשוב, אולי קריטי. ניצחון ישים אותנו במעמד של אפשרות לעלות, אבל הפסד ידחק אותנו לפינה, בלחץ שאם נפסיד נרד בית, וזה כמובן לא משהו שאנחנו רוצים. בגלל זה חשוב שנשיג ניצחון וחשוב שיגיע הרבה קהל, כי בלעדיו נהיה בבעיה".

וכשסלע מדבר על בעיה, הוא מתכוון לשני השחקנים של פורטוגל. לא בעשירייה הראשונה אמנם, אבל שחקני טופ 100 לגיטימיים. את רוי מצ'אדו (80) הוא פגש בסוף השנה שעברה בברזיל והפסיד לו 6:2,6:2. את פרדריקו ג'יל (85) הוא פגש בווימבלדון וניצח בשלוש מערכות.
""
                                                         "מפגש קריטי". דודי סלע על רקע דגל ישראל (פוטו גדי)

"חברה נחמדים מאוד, הפורטוגלים, אבל לא על המגרש. יש להם דם חם ורצון גדול לנצח. אמנם הם מעדיפים חימר, אבל שניהם כבר הוכיחו לי שהם מסוכנים גם על משטח מהיר. אני רק יכול לקוות שאנחנו נהיה טובים יותר, נעשה הכל כדי שזה יקרה", אמר סלע.

הזמנת כרטיסים למפגש מתבצעת דרך "לאן", בטלפון 03-5247373, או ב-www.leaan.co.il (24 שעות).

כתבות נוספות

דילוג לתוכן