חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סלע הודח מטורניר בוקרשט, אנדיוני מברצלונה

 

דודי סלע סיים הערב (חמישי) את חלקו בטורניר החימר בבוקרשט כשנוצח בשמינית הגמר ע'י המדורג 1 בטורניר ו-12 בעולם, ז'יל סימון, 6:4 ו-6:2 אחרי שעה ו-20 דקות.  סלע שיחק טוב למדי בפתיחת המשחק ואף הוליך 1:3 אבל היריב שנחשב לשחקן חימר מצוין ואף הגיע לחצי גמר טורניר מונטה קרלו בשבוע שעבר, העלה את הרמה והשתלט על המשחק. עבור סלע הגעה לסיבוב שני בטורניר  ATP  תחשב כפתיחה טובה של עונת החימר והישראלי ימשיך בשבוע הבא לטורניר בלגרד.

סלע פתח טוב את המשחק, שלט במשחקוני ההגשה שלו ובמשחקון הרביעי הצליח אחרי שהחמיץ שלוש נקודות שבירה לשבור את הצרפתי בהזדמנות הרביעית ל-1:3 כשסימון שלח וולי לרשת. הצרפתי התעשת מהר ועם חבטת העברה מדהימה יצר לו הזדמנות לשבור בחזרה, דודי ביצע טעות כפולה ונשבר בחזרה ל-2:3. השניים המשיכו עם ההגשה עד 4:4 ואז הצליח הצרפתי להוריד את כמות הטעויות שלו ולהשיג שבירה ל-4:5 כשסלע חבט כדור סנטימטרים מהקו. סימון הגיש למערכה ל-4:6 אחרי 46 דקות.

עם המומנטום הוא שבר בפתיחת המערכה השנייה וברח ל-0:2. דודי הציל במשחקון הבא שבירה וצימק ל-1:2, אך יריבו המשיך להגיש טוב ועלה ל-1:3 ו-2:4 ואז שבר שוב עם חבטת פור הנד אדירה מול הסרב השני ל-2:5, סימון ניגש להגיש למשחק, החמיץ שלוש נקודות משחק, אך סגר עניין בהזדמנות הרביעית.

וינטרוב הפסיד בטייוואן למדורג 56 בעולם
אמיר וינטרוב , המחבט הישראלי מספר 2, נוצח הבשמינית גמר צ'לנג'ר קאושינג בטייוואן (125,000 דולרים) ע'י המדורג 1 בטורניר ו-56 בעולם, ין סון לו המקומי 6:4 ו-6:4. המשחק הופסק בתחילתו עקב גשם, אבל סון לו היה ביום הגשות מצוין וברגע שהשיג יתרון שבירה ל-1:2 במערכה השנייה כל מה שנותר לווינטרוב היה לרדוף אחריו. גם בזוגות וינטרוב ושותפו קפקוביץ' הסרבי הודחו בסיבוב הראשון.

 

 

וינטרוב. סיים דרכו בטיוואן (יניב גונן)

וינטרוב. סיים דרכו בטייוואן (יניב גונן)

אנדי רם ויוני ארליך הודחו מטורניר הזוגות בשלב שמינית הגמר. הישראלים הפסידו למדורגים 3 בטורניר, מאהש בופאטי מהודו ו-ננאד זימוניץ' מסרביה 7:6, 4:6 ו-10:6. רם וארליך שמחפשים כרטיס לאולימפיאדת לונדון הוליכו 3:5 עם שתי נקודות משחק במערכה הראשונה אך לא הצליחו לסגור עניין, המערכה הגיעה לשובר שוויון בו שלטו זימוניץ' ובופטי עם 4:7. אנדיוני השיגו שבירה והוליכו 0:2 במערכה השנייה והפעם הצליחו לרוץ עם היתרון עד לסיומה עם 4:6. הם עלו ל-0:3 מבטיח בפתיחת הסופר טיי ברייק אבל ספגו שש נקודות רצופות שאחריהן כבר לא הצליחו לחזור לתמונת שובר השוויון המכריע.

 

אנדי רם ויוני ארליך. מחפשים כרטיס ללונדון 2012 (רויטרס)

אנדי רם ויוני ארליך. מחפשים כרטיס ללונדון 2012 (רויטרס)

כתבות נוספות

דילוג לתוכן