חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סלע הודח בשמינית הגמר מול לאג'וביץ'

                             מאת: שי אלון 

יומיים אחרי הנצחון הגדול שלו על המדורג 16 בעולם, אלכסנדר דולגופולוב, רשם הבוקר (חמישי) דודי סלע, הפסד בשמינית הגמר לסרבי דושאן לאג'וביץ', המדורג 228 בעולם, 2:6, 6:2 ו-6:1.

סלע, 97 בעולם, החמיץ רבע גמר ראשון בטורניר ATP מזה כשנה וחצי ופגישה עם אלכס בוגומולוב האמריקני, אותו מאמן מאמנו לשעבר יואב שב, שניצח את פיליפ קולשרייבר מגרמניה במגרש המקביל, 4:6, 6:3 ו-5:7.

המערכה הראשונה הסתיימה עם תוצאה חד-צדדית לסלע, אבל רוב המשחקונים בה היו צמודים. סלע הציל שלוש נקודות שבירה במשחקון השלישי ושמר ל-1:2. הישראלי שבר ל-1:3, הצליח להציל עוד נקודות שבירה נוספות, שמר ל-2:4 ומשם כבר לקח את שני המשחקונים הבאים בדרך ל-2:6 תוך כ-40 דקות.

אולם, הסרבי חזר בגדול במערכה השניה. לאג'וביץ' שבר ל-1:3, ומשם כבר התהפך המומנטום לגמרי, הסרבי השתלט על המשחק כשסלע בקושי הצליח לגנוב רק שני משחקונים עד לסיום המשחק אותו סיים עם 2:6 ו-1:6.

 

יואב שב. היה קרוב למפגש מול חניכו לשעבר, דודי סלע

יואב שב. היה קרוב למפגש מול חניכו לשעבר, דודי סלע
 

 

סלע, שהפסיד גם בסיבוב הראשון לזוגות, צפוי לשחק במוקדמות טורניר המאסטרס בפאריס ובכמה תחרויות צ'לנג'ר עד סיום העונה. למרות ההפסד, 20 הנקודות שהישראלי צבר על הניצחון בסיבוב הראשון יחזירו אותו לסביבות המקום ה-90 בעולם בדירוג הבא.  

כתבות נוספות

דילוג לתוכן