חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סלע גבר על דונסקוי ועלה לרבע גמר הלסינקי

                   מאת: שי אלון, ONE

דודי סלע, המדורג 97 בעולם, המשיך הערב (חמישי) להתקדם בצ'לנג'ר הלסינקי (ע'ס 125 אלף דולר). הטניסאי הישראלי השיג ניצחון נאה בשמינית גמר על יבגני דונסקוי, 98 בעולם, 4:6 ו-5:7 בתוך שעה וחצי.

דונסקוי בן ה-22, זכה רק בשבוע שעבר בצ'לנג'ר ז'נבה והגיע לטורניר במומנטום מצוין. סלע יפגוש ברבע הגמר את המדורג 1 בטורניר ו-46 בעולם, ירקו נימיניין מפינלנד שזה עבורו טורניר הבית.

המחבט הישראלי זקוק לניצחון נוסף כדי להבטיח לעצמו לפחות את המקום ה-104 בעולם בדירוג הסופי של 2013, כדי להיכנס ישירות לאליפות אוסטרליה הפתוחה בשנה הבאה. ללא קשר, סלע יאבד בשבוע הקרוב 60 נקודות שהשיג בשנה שעברה בברזיל, בטורניר אליפות הצ'לנגרים של הסבב.

אחרי שבירות הדדיות, הצליח סלע לשבור ל-4:5 במערכה הראשונה, ובעקבות השבירה הגיש בהצלחה למערכה. סלע פתח מצוין את המערכה השנייה עם שבירה ל-1:2 ושמירה ל-1:3. דונסקוי הצליח לצאת מהבור עם שלושה משחקונים רצופים והוליך 3:4 עם נקודת שבירה ל-3:5, אבל סלע הצליח עם משחק רשת להציל את הנקודה והשווה ל-4:4.

השניים שמרו ל-5:5, ואז סלע הצליח לשבור ל-5:6 ובעקבותיו להגיש למשחק כולו והבטיח את מקומו ברבע הגמר בטורניר האחרון שלו העונה.

 

 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן