חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סלע בסיבוב השני במיאמי מול טיפסרביץ', פאר הודחה וגלושקו ניצחה

                            מאת: אור קיסר, ONE

הישג נפלא לדודי סלע שבניצחונו השלישי בשלושה ימים גבר 2:6, 6:1 ו-4:6 על מרינקו מטוסביץ' האוסטרלי המדורג 51 בעולם ועלה לסיבוב השני בטורניר המאסטרס במיאמי שם מחכה לו המדורג תשיעי בעולם ושביעי בטורניר, ינקו טיפסרביץ' הסרבי.

סלע התחיל טוב את המשחק וכבר במשחקון השלישי השיג את השבירה הראשונה ולא עצר בדרך לעוד שבירה ו-1:4 תוך פחות מ-20 דקות. האוסטרלי החזיר שבירה ל-2:4 אך נשבר מיד על האפס ובמשחקון הבא הגיש הישראלי הבכיר בהצלחה ל-2:6 ו-0:1 במערכות.

סלע התחיל מצויין גם את המערכה השנייה, שבר בפעם הרביעית במשחק את הגשותיו של האוסטרלי ועלה ל-0:1. מטוסביץ' התעורר ובעזרת שתי שבירות ומשחקון הגשה מוצלח עלה ל-1:3והשתלט על המערכה בדרך ל-1:6 ששלח את המשחק למערכה מכרעת.

המערכה השלישית הייתה הצמודה ביותר במשחק ולאחר שחזרו מהפסקת הגשם הצליח האוסטרלי להשיג את השבירה המיוחלת ועלה ליתרון של 3:4. סלע לא ויתר שבר מיד בחזרה ועם המומנטום ניצח גם בשני המשחקונים הבאים, זכה במערכה עם 4:6 ועלה לסיבוב השני.

לייטון יואיט הוותיק ניצח 1:6 ו-6:7 את ג'ואאו סוסה הפורטוגלי וישחק נגד ז'יל סימון הצרפתי בסיבוב הבא. שחקן ותיק נוסף שעלה שלב הוא ניקולאי דוידנקו מרוסיה שגבר 0:6, 6:2 ו-0:6 על פאולו לורנצי וישחק מול אלכסנדר דולגופולוב בסיבוב הבא.

שחר פאר הודחה, ניצחון לגלושקו
שחר פאר שהפסידה למדורגת 123 בעולם, יוג'יני בוצ'ארד הקנדית, 4:6, 6:1 ו-6:4 בסיבוב השני של טורניר המאסטרס במיאמי. פאר שעלתה המוקדמות קיוותה להשיג ניצחון שלישי ברציפות שהיה מקנה לה נקודות דירוג חשובות, אך תיאלץ לראות את הקנדית מתמודדת מול השניה בעולם, מריה שראפובה, בסיבוב הבא.

המשחק התחיל לא טוב עבור פאר וכבר במשחקון ההגשה הראשון שלה נאלצה לחזור משלוש נקודות שבירה. חוסר היציבות בסרב נמשכה ועד סיום המערכה שברה פאר שלוש פעמים את בוצ'ארד, שהחזירה מצידה שתי שבירות שלא הועילו והישראלית ניצחה 4:6 לאחר 35 דקות. המערכה השנייה הייתה כולה של הקנדית שבעזרת שתי שבירות השלימה 1:6 מהיר ושלחה את המשחק למערכה שלישית.

 

פאר מתוסכל. עוד הפסד (יניב גונן)
פאר מתוסכלת. עוד הפסד (יניב גונן)
 

 פאר לא הצליחה להתאושש מהמערכה הקודמת וגם הפסקת גשם במצב של 2:3 לקנדית לא עזרה לפאר שהפסידה 6:4 במערכה השלישית ונפרדה מהטורניר שלב אחד מוקדם יותר מזה אליו הגיעה בשנה שעברה. במשחקים נוספים, הפתיעה סימונה האלפ הרומניה את המדורגת 37, סבינה ליסיצקי 2:6, 6:3 ו-5:7. דניאלה האנטוחובה עלתה גם היא לסיבוב השני לאחר 2:6 ו-4:6 על צבטנה פירונקובה.

יוליה גלושקו עלתה לסיבוב השני בטורניר ITF על סך 25 אלף דולרים בארה'ב לאחר שגברה 4:6 ו-4:6 על ורג'ין ראזאנו מצרפת.

 

יוליה גלושקו. קו עלייה (יניב גונן)
יוליה גלושקו. קו עלייה (יניב גונן)

כתבות נוספות

דילוג לתוכן