חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סלע, אנדי רם ויוני ארליך הודחו בסיבוב הראשון בממפיס

                                מאת: שי אלון

דודי סלע ואחריו אנדי רם ויוני ארליך הודחו בסיבוב הראשון של טורניר ה-ATP בממפיס, מול יריבים נחותים על הנייר, כשהם מפספסים הזדמנות מצויינת לשפר עמדות לקראת סגירת רשימות הכניסה לאולימפיאדת לונדון 2012.

סלע, 74 בעולם נוצח 6:1 ו-6:4 מול בנג'מין בקר מגרמניה, המדורג 284 בעולם כיום. בקר, שחקן טופ 100 קבוע שבשיאו שהה בין ה-50 הראשונים בעולם, שחוזר מפציעה קשה במהלך 2011, היה זה שהשיג שבירה ראשונה במשחק במערכה הראשונה ל-4:6 לאחר ששני השחקנים שמרו בקלות על ההגשה לאורך כל המערכה.

במצב של 1:1 במערכה השנייה עמדו לזכות סלע חמש נקודות שבירה, אולם בקר הציל את כולן, שמר ל-1:2 ועם המומנטום שבר מיד ל-1:3 ומשם כבר טייל לניצחון כשסלע הלך ודעך. הישראלי שהגיע לחצי גמר הטורניר היוקרתי ב-2009, החמיץ המשך הגרלה נוח יחסית כשחאבייר מאליס הדיח במפתיע את המדורג 2, אנדי רודיק המדרדר (27 בעולם) כיום עם 6:7 (8:10) ו-5:7, אבל בקר יהיה זה שיפגוש במאליס.

בזוגות, ריאן האריסון ו-דניס קודלה בני ה-19 מארה'ב ניצחו את אנדי רם ויוני ארליך 2:6 ו-3:6. האמריקנים שברו את הישראלים פעמיים במערכה הראשונה ושלוש פעמים בשנייה בעוד אנדיוני הצליחו לשבור רק פעם אחת בחזרה.

גם סלע וגם אנדיוני נכנסו רק ברגע האחרון להגרלה הראשית של הטורניר המחלק 1,155,000 דולרים. הם חייבים לנצל את חלון ההזדמנויות של עונת המגרשים הקשים בארה'ב לפני שמתחילה עונת החימר כדי להתקדם לקראת הדירוג הקובע של ה-1 ביוני, בו נקבעת רשימת הכניסה לאולימפיאדת לונדון.

 

אנדי רם ויוני ארליך (GettyImages)

אנדי רם ויוני ארליך. גם הם החמיצו הזדמנות לשפר עמדות (GettyImages)
 

 

פאר נפרדה מדובאי
שחר פאר נפרדה סופית מהטורניר בדובאי, כשנוצחה ביחד עם מריה מרטינס סאנצ'ס ברבע גמר הזוגות ע'י המדורגות 2, אלנה וסנינה מרוסיה וסאניה מירזה מהודו 6:1, 4:6 ו-10:8. פאר וסאנצ'ס כבר הוליכו 5:7 בסופר טיי ברייק, אבל ארבע נקודות רצופות של מירזה ו-וסנינה העניקו להם את הנצחון.

 

 

שחר פאר (רויטרס)

שחר פאר. אומרת שלום לדובאי (רויטרס)

כתבות נוספות

דילוג לתוכן