חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סיגל חדד מונתה למנכ"לית איגוד הטניס

סיגל חדד מונתה לתפקיד מנכ"לית איגוד הטניס החדשה ותחליף את אבי לחיאני, שמסיים את תפקידו לאחר כשלוש שנים.

חדד, האישה הראשונה שתכהן בתפקיד זה, מגיעה עם למעלה מ-28 שנות ניסיון בניהול בכלל ובניהול מערכות מידע בפרט. היא שירתה 14 שנה בצה"ל והשתחררה בדרגת רס"ן ובשנים האחרונות עסקה במתן שירותי ניהול, ייעוץ ובליווי אישי למנהלים וללקוחות פרטיים. חדד היתה בעבר חברת הנהלה באיגוד הטניס ושניים מילדיה היו שחקנים תחרותיים.

סיגל חדד: "אני רוצה להודות ליו״ר איגוד הטניס, אבי פרץ, ולהנהלת האיגוד על האמון – זוהי זכות גדולה עבורי. בחרתי לקחת פסק זמן מפעילותי הפרטית ולהקדיש את הזמן כדי לעשות למען הענף המיוחד הזה, שקרוב מאוד לליבי כבר למעלה מעשור. מהיכרותי האישית את הענף ואת האנשים הנפלאים המרכיבים אותו – אני בטוחה שיחד נוכל להגשים את המטרות המאתגרות העומדות בפנינו. אני מבטיחה להשתמש בכל הכלים שרכשתי עם השנים ולעשות כל שביכולתי על מנת להצעיד את הענף קדימה".

יו"ר איגוד הטניס, אבי פרץ: "ראשית אני רוצה להגיד תודה למנכ"ל היוצא, אבי לחיאני, על תרומתו לאיגוד בשלוש השנים האחרונות ומאחל לו בהצלחה בהמשך. אני רוצה לברך את סיגל עם כניסתה לתפקיד ובטוח שהענף מרוויח מנכ"לית מקצוענית ומוכשרת. אלו שנים לא קלות לענף, אולם אני בטוח שבכוחות מאוחדים ועם השינויים הרבים שעשינו, ועוד מתכננים לעשות, נגשים את מטרתנו".

אבי לחיאני: "אני מבקש בהזדמנות זו להודות לצוות העובדים באיגוד הטניס – צוות קטן, מקצועי ומסור – שעושה לילות כימים למען הצלחת הענף. תודה והערכה לשותפים הנאמנים לדרך, הספונסרים ונותני החסויות, שהולכים עם האיגוד מזה שנים ומסייעים ככל שניתן. תודה על ההזדמנות שניתנה לי ובהצלחה לכל העוסקים במלאכה".

כתבות נוספות

דילוג לתוכן