חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סטוקול מול קרמר, ויינברג נגד אברמוב

אתמול (שלישי) נערכו במועדון הטניס רעננה משחקי רבע הגמר במסגרת אליפות ישראל בכיסאות גלגלים, על שמו ולזכרו של מתן גפניאל ז'ל.
בקטגוריה הבכירה (Open), העפיל אסף סטוקול (1) לחצי הגמר לאחר שניצח 2:6,1:6 את יואב גיא. בחצי הגמר יפגוש סטוקול את בועז קרמר שגבר על יוסי סעדון 1:6,2:6.
בחצי הגמר השני ייפגשו שרגא ויינברג (3) ופיני אברמוב. ויינברג ניצח ברבע הגמר את אחיו, אבי, 3:6,5:7. פיני אברמוב הפתיע את נועם גרשוני (2) וניצח אותו בשלוש מערכות- 2:6,6:2,5:7. משחקי חצי הגמר ייצאו לדרך היום (רביעי) בשעה 18:00. משחקי היחידים בדרג ב' ו-ג' יתקיימו גם הם החל מהשעה 18:00.
בקטגוריה הפתוחה בזוגות העפילו לגמר אסף סטוקול וגנדי כהנוב (1) שניצחו 4:6,1:6 את מאיר כהן ויואב גיא. בגמר יפגשו סטוקול וכהנוב את נועם גרשוני ואמיר לוי שניצחו 6:10,6:3,4:6 את פיני אברמוב וחיים לב (2).

לצפייה בלו'ז והגרלות

כתבות נוספות

כיסאות גלגלים

נבחרת הקוואד של ישראל נוצחה 2:1 בגמר אליפות העולם ע"י יפן

אליפות העולם לנבחרות בטניס בכיסאות גלגלים במרכז הטניס ברמה"ש: נועם גרשוני ושרגא ויינברג נוצחו במשחק הזוגות המכריע. ויינברג: "מאוד רצינו להביא את הזהב". גרשוני: "היה לנו שבוע מדהים". הקפטנית עופרי לנקרי: "מקווים בשנה הבאה להביא את הזהב".

קראו עוד »
כיסאות גלגלים

ניצחון גדול לנבחרת הקוואד על יפן: עלתה מהמקום הראשון בבית

אליפות העולם לנבחרות בטניס בכיסאות גלגלים במרכז הטניס ברמה"ש: נועם גרשוני ושרגא ויינברג ניצחו במשחק הזוגות המכריע את הנבחרת המדורגת ראשונה באליפות. חמישי ב-10:00 מול דרום אפריקה. הכניסה לאליפות חופשית.

קראו עוד »
דילוג לתוכן