חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סוקולובסקי ומקרובה מרוסיה זכו בתחרות הבינלאומית בת"א

מיכאל סוקולובסקי וטטיאנה מקרובה מרוסיה זכו היום (שבת) בתחרות הבינלאומית (TE) לגילאי 14, שנערכה לכבוד אהרון קריקסטיין במרכז הטניס תל אביב. השניים גברו על שני שחקנים ישראלים, ובשבוע הבא ינסו לשמור על התואר, בתחרות נוספת שתתקיים גם כן בת"א. בתחרות, שכבר הפכה למסורת, השתתפו שחקנים מ-24 מדינות ביניהם שחקנים ושחקניות מהטופ 20 באירופה.
בבנים, סוקולובסקי (1) גבר 4:6 ו-0:6 על עומר חפץ (2) בגמר לבנים 14. חפץ עלה לגמר לאחר ניצחונות על ניקולוס דבליאנידזה (גאורגיה), דניס פרשוטין (אוקראינה), עידו כדורי מישראל ובחצי הגמר הוא גבר 7:6, 4:6 ו-4:6 על רומן בלוחין (4) מרוסיה.
מיכאל סוקולובסקי עלה לגמר לאחר ניצחונות על דור אביטן הישראלי (עלה מהמוקדמות), גלעד תמר, לוקה הרמן (7), ובחצי הגמר גבר 5:7 ו-1:6 על ישי עוליאל הישראלי (3).בגמר הזוגות ניצחו סוקולובסקי ועוליאל, המדורגים הבכירים, 6:1, 3:6 ו-5:10 את המדורגים 2, עומר חפץ ואלכסנדר שבצ'נקו (רוסיה). 
מקרובה, המדורגת הבכירה בבנות, ניצחה בגמר הבנות 4:6 ו-0:6 את יובל קרן בגמר לבנות 14. קרן עלתה לגמר לאחר ניצחונות על מילאנה ליסובה מרוסיה, על נפיסה ברברוביץ' (2) מבוסניה והרצגובינה, על אלכסנדרה סטפנובה (8) הרוסיה ובחצי הגמר היא ניצחה את שלי קורליצקי בתוצאה 7:6, 4:6 ו-4:6. מקרובה עלתה לגמר לאחר ניצחונות על עדי שפיגלמן הישראלית, לנה קנטצ'יאשוילי הגאורגית, ענבר כהן (6) הישראלית ובחצי הגמר גברה 6:7 ו-2:6 על ג'ובאנה ווקוביץ' (3) הסרבית.

בגמר הזוגות שיחקו ארבע שחקניות מרוסיה כאשר אקטרינה וישנבסקאיה ואנג'ליקה ולסנקובה (2) ניצחו 6:2, 3:6 ו-8:10 את טטיאנה מקארובה ומריה סובטובה.

השנה התקיימו בתחרות חמש קטגוריות לגילאי 14. מעבר לארבע הקטגוריות הסטנדרטיות, נערכה תחרות לא רשמית של זוגות מעורבים, שהיתה להצלחה גדולה, וגרמה להתלהבות בקרב הילדים שאינם רגילים לשחק בקטגוריה זו.

בנוסף, התקיימה תחרות לא רשמית לגילאי 12, בהשתתפות שחקנים ממספר מדינות וכמובן מישראל. בגמרים לבנים ולבנות השתתפו ארבעה ישראלים: רועי גינת גבר 3:6 ו-3:6 על סער סימון וקריסטין יונס ניצחה 2:6 ו-4:6 את מאי זוהר.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן