חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סגלי נבחרות הדיוויס והפדרציה לעונת 2017

נבחרות הדיוויס והפדרציה של ישראל מתחילות בהכנות לקראת המפגשים הקרובים בתחילת חודש פברואר. נבחרת הדיוויס תצא למשחק חוץ בליסבון שיתקיים בין התאריכים 5-3 בפברואר. הקפטן אייל רן והמאמן נועם אוקון וביחד עם שלושת השחקנים הבכירים שהבטיחו מקומם בסגל: דודי סלע, אמיר וינטרוב ויוני ארליך ינסו להפתיע את הנבחרת הפורטוגלית שמגיעה כפייבוריטית למפגש שיתקיים על משטח חימר באולם. אל שלושת הבכירים בנבחרת יצטרפו ככל הנראה שחקן או שנים אשר עליהם יחליט הקפטן בשבוע- שבועיים הקרובים.

 בנבחרת הפדרציה מתכוננים לטורניר האזורי שיתקיים השנה בטאלין, אסטוניה בין התאריכים 8-11 בפברואר.בסגל הנבחרת הבטיחו את מקומן יוליה גלושקו כשחקנית מספר 1 ואליה מצטרפות דניז חזניוק ושלי קרוליצקי. הקפטנית ציפי אובזילר והמאמנת סנדרה וסרמן יצרפו ככל הנראה עוד שתי שחקניות לסגל הרחב ועל כך יודיעו בשבוע הבא. איגוד הטניס מברך על חזרתה של דניז לשורות הנבחרת ומאמין כי תתרום מנסיונה וכישוריה להצלחת הנבחרת.

בטורניר הפדרציה השנה משתתפות 14 נבחרות כשהבולטות הן נבחרות פולין, קרואטיה, בריטניה וסרביה. ישראל תנסה להבטיח שנה נוספת בבית האזורי האירופי/אפריקני מספר 1.

 חזניוק בתגובה לחזרתה לנבחרת:״ 

את העונה הבאה שלי אני שמחה לפתוח עם הידיעה שאני אשתתף במשחקי הנבחרת,סוף סוף. אין תחושה יותר טובה מלדעת שעבודה קשה משתלמת. אביא את ההופעה הכי טובה שלי בכדי לעזור לנבחרת להגיע להישגים הכי טובים ולייצג את מדינת ישראל כמו שכל כך רציתי.״

כתבות נוספות

דילוג לתוכן