סברינה קלנדרוב ואוראל קמחי זכו באליפות ישראל לנוער לגילאי 18

אליפות ישראל לנוער בחסות פרוויז'ן תוכננה להתקיים, כמיטב המסורת, בחופשת סוכות אולם הסגר השני שהוטל על המדינה בשל הקורונה בתקופת חגי תשרי דחתה את התחרות. אנחנו שמחים שלא ויתרנו והצלחנו לקיים אותו עוד ב-2020, בחנוכה, למרות קשיי מזג האוויר ורגע לפני הסגר השלישי. טקס הסיום היה ביום הגמרים של אליפות ישראל לבוגרים כאשר מלבד השחקנים, זכו בפרס גם המאמן/ת של אלופי ישראל בכל קטגוריה. כל הכבוד לכל הזוכים ולכל המשתתפים!
 
בבנים 10 זכה אופיר קרמיש (מתאמן במרכזי הטניס והחינוך בישראל קרית שמונה אצל המאמן טל אמסלם) לאחר ניצחון 2:6 ו-5:7 על עמית קינן (מתאמן במרכזי הטניס והחינוך בישראל אשקלון אצל המאמן אסי שאול). אמיר וול סיים שלישי, מתן אמסלם רביעי.
בבנות 10 זכתה הילה בוהדנה (מתאמנת במרכזי הטניס והחינוך בישראל חיפה אצל המאמן אדי אומנסקי) לאחר ניצחון 3:6 ו-5:7 על אופיר מנהרדט (מתאמנת בבני הרצליה אצל המאמן איגור יונין). ליזה ריכטרמן סיימה שלישית ובר שפורן רביעית.
 
בבנים 12 זכה איתמר ורטהיימר (מתאמן במודיעין אצל המאמן אביחי צהלה) לאחר ניצחון 1:6 ו-2:6 על שניר מורג (מתאמן במרכזי הטניס והחינוך בישראל חיפה אצל המאמן אדי אומנסקי). אילאי חיים סיים במקום השלישי ודן ברנד ברביעי.
בבנות 12 זכתה וסילינה אנדרונוב (מתאמנת באקדמיה הלאומית אצל המאמן רפי כהן) לאחר ניצחון 3:6 ו-2:6 על אוולין בורצוב (מתאמנת בהפועל רמת אליהו אצל המאמן מוטי אייזיקוביץ', שחקנית דייויד סקווד). במקום השלישי סיימה שחר שוורץ וברביעי רוני ברנס.
 
בבנים 14 זכה גור טרכטנברג (שחקן דייויד סקווד המתאמן במרכז הטניס רעננה אצל אנדי זינגמן) לאחר ניצחון 2:6 ו-0:6 על בן שתווי אונגר (מתאמן במכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה אצל המאמן ג'וליאן אוליברי). במקום השלישי סיים אייל שומילוב וברביעי טים וייסמן.
בבנות 14 זכתה קארין אלטורי לאחר ניצחון 4:6 ו-0:6 על מיקה בוחניק (השתיים מתאמנות באקדמיה הלאומית אצל המאמן אייל אומיד). במקום השלישי סיימה מעיין לרון וברביעי קארימאן בוקאעי.
 
בבנים 16 זכה רון אלוק (מתאמן באקדמיה הלאומית אצל המאמן אלירן דוייב) לאחר שיריבו וובה בזילבסקי (מתאמן באקדמיה הלאומית אצל המאמן נועם בר) פרש בשל פציעה. במקום השלישי סיים יוני בידני וברביעי עידו סמימיאן.
בבנות 16 זכתה ליאם עובד (מתאמנת בכפר סבא הירוקה אצל עודד יצקן) לאחר ניצחון 0:6 ו-2:6 על אסתר פסיוק (מתאמנת אצל ליאב כהן באקדמיה לטניס בקריות). במקום השלישי סיימה מאיה בצלאל וברביעי אלכסנדרה סטפנובה.
 
בבנים 18 ניצח אוראל קמחי (מתאמן במועדון טופ טניס ירושלים אצל המאמן יונתן כרובני) לאחר ניצחון 2:6 ו-1:6 על אלכס גפוננקו (מתאמן באקדמיה לטניס של דודי סלע אצל המאמן יואב בן צבי). במקום השלישי סיים אסף פרידלר וברביעי שון קמישב.
בבנות 18 זכתה סברינה קלנדרוב (מתאמנת באקדמיה הלאומית אצל המאמן רפי כהן) לאחר ניצחון 6:1, 6:7 ו-4:6 על מיקה דגן פרוכטמן (מתאמנת באקדמיה הלאומית אצל המאמן אייל אומיד). שחף ליברמן סיימה שלישית ולורין טיליפמן רביעית.
 
תודה לכל העוסקים במלאכה: לאריק פיק – מנכ"ל ובעלים של פרוויז'ן ישראל נותנת החסות לאליפות ישראל לנוער, לצוות איגוד הטניס וועדת הנוער, למרכז הטניס ברעננה בראשות המנהל רוני גרין ולשופט הראשי דניאל לאופר.
צילום: אלכס גולדנשטיין.

                                                                                                                                                       אלופי גילאי 16 ו-18 יחד עם אלופי ישראל לבוגרים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

כתבות נוספות