חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סבב OUATT- גפוננקו וגלושקו זכו בטורניר המאסטר העולמי של OUATT

זוכי תחרות  OUATT ישראל נסעו השבוע לייצג את ישראל במאסטר OUATT העולמי המתקיים השנה בעיר לה בול אשר בחוף הים האטלנטי בצרפת. המשלחת יצאה עם עשרה שחקנים ושחקניות משנתונים 2000-2004 ובליווי של שני מאמנים, סרגי גלושקו ממועדון הטניס פארק המים רעות ויבגני זוהר ממרכז הטניס עכו וביחד עם מנהלOUATT  ישראל איתן רונן.  

היום (ו') זכו אלכס גפוננקו -גילאי 12 ולינה גלושקו- גילאי 14 בגמר טורניר המאסטר של OUATT.

""

המשלחת הישראלית בצרפת


שאר הנציגים שלנו בתחרות עשו גם הם חיל. איתי טולדנו שנתון 2001 ממועדון הטניס גלי השרון בכפר סבא עבר יריבים מצרפת והגיע  לחצי הגמר. סיוון רייזמן מאותו שנתון המתאמנת במרכז הטניס טבריה נצחה יריבות מצרפת ואנגליה וגם כן עלתה לחצי הגמר. ענת לקוס בת ה 12 עלתה גם כן לחצי הגמר. רון אלוק שנתון 2004 ממרכז הטניס רמת השרון עבר סיבוב ראשון אך בסיבוב השני לא הצליח להציג את אותה יכולת אותה הפגין בסיבוב הראשון. טלי מליכין בת ה 10 ממרכז הטניס עכו גם כן עברה סיבוב ראשון אך נתקלה בהגרלה קשה בדמות שחקנית המדורגת ראשונה בגרמניה. 

עדי דגן, דניאל פופוב ומאי אילברט לא הצליחו להתגבר על יריבהם בסיבוב הראשון ונכנסו להגרלת  התנחומים. כל השחקנים שלנו החלו אתמול בסבב זוגות ועלו שלב. התחרות נותנת לשחקנים אפשרות להתמודד עם יריבים ממדינות אחרות, לצבור נסיון בינלאומי ובעיקר חווים חוויה מדהימה בעצם התחרות, האווירה הנפלאה הקיימת כאן 

 

השחקנים המייצגים את ישראל אשר זכו בסבב בארץ:

2004- רון אלוק וטלי מליכין

2003- עדי דגן ומאי אילברט

2002- אלכסנדר גפוננקו וענת לקוס

2001- איתי טולדנו וסיון רייזמן

2000- דניאל פופוב ולינה גלושקו

התחרות מתקיימת השנה על מגרשי חימר משתתפות בו 15 מדינות: ספרד, צרפת, הולנד, אנגליה, גרמניה, בלארוס, גאורגיה, בולגריה, איטליה מקסיקו, יפן, הודו ומרוקו.

המועדון המארח מארגן פעילויות לילדים בכל שעות היום והערב. כל הנבחרות מתאכסנות באותו המלון מה שיוצר אוירה מצוינת והכרויות לילדים. המנצחים בתחרות יזכו בשבוע מחנה אימונים באקדמיה לטניס של פטריק מורטגולו ליד פריז.

העיר לה בול הינה עיירת קייט יוקרתית שקטה ופסטורלית המאפשרת לשחקנים מקום רגוע ונעים להעביר בו את ימי התחרות. הילדים נהנים מחוויה נפלאה בעצם התחרות, הארגון והאווירה שמארגני OUATT מקנים לתחרות.

 

 ""

כתבות נוספות

דילוג לתוכן