חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סבב משפחת קאהן -תחרות מאסטרס לו״ז

תחרות מאסטרס סבב קהאן  תשוחק במרה"ט רמה"ש בין ה-24 ל-27 לספטמבר (גמרים 27.9 מהשעה 16:00).

לצפייה ברשימת השחקנים – הקלק כאן

order of play

גברים

נשים

לצפיה בתוצאות בזמן אמת

 

** הגרלות יעשו שבוע לפני תחילת התחרות ויפורסמו באתרי איגוד / מרכז כולל לו"ז מפורט.

** 4 השמות החסרים ברשימת בנות יפורסמו בהמשך לאחר דיון בנושא.

הזוכה והזוכה בתחרות יזכו במלגה ע"ס 100,000 ש"ח (לכל אחד ואחת).

דמי רישום לתחרות הינם 150 ש"ח.

משחקי הגמר ישודרו בשידור ישיר בספורט 5.

הכניסה חופשית! 

 

 

ב17.8 הסתיימה התחרות הראשונה מסבב אנה ומיכאל קהאן, שאירח המרכז לטניס בישראל תל אביב. מדובר בסבב בן שלוש תחרויות לנוער ובוגרים, כאשר התחרות השלישית היא מאסטרס בסיומה יזכו טניסאי וטניסאית ב-100 אלף שקל, תרומת מיכאל קהאן, ניצול שואה מארה"ב. מדובר בפרס הגבוה ביותר המוענק השנה בתחרויות טניס בארץ, כולל תחרויות בוגרים. התחרויות מעניקות דירוג לאומי, המאפשר להשתתף בתחרויות בינ"ל, ולכן גם אלה שהבטיחו את מקומם במאסטרס יכולים להשתתף.
ולזוכים המאושרים: נבו גבריאלי זכה בין הבנים לאחר ניצחון 4:6 3:6 על אופק אמויאל . בין הבנות זכתה שחר בירן לאחר ניצחון 6:7 4:6 על שיר עזרן.
שמונה הראשונים שעלו לשלב רבע הגמר הבטיחו מקומם בתחרות המאסטרס שתתקיים בתאריכים 24-27/9. התחרות השנייה התקיימה גם כן במרכז לטניס בישראל – תל אביב בין התאריכים 5 ל-9 בספטמבר.  

  

תודות לתרומה של יהודי-אמריקאי לטניס הישראלי, בקיץ הקרוב יתקיימו שלוש תחרויות גדולות עד גיל 21,עם ניקוד לאומי  ופרס כספי חסר תקדים לשחקני נוער של 100 אלף שקלים לכל אחד.

המרכז לטניס בישראל יארגן סבב של שלוש תחרויות הפתוחות לכל השחקנים בישראל עד גיל 21. לאחר שתי התחרויות הראשונות שיתקיימו במהלך הקיץ במרכז הטניס בת"א וברמת השרון, ייערך טורניר מאסטרס מסכם, אליו יוזמנו השחקנים בעלי הניקוד הגבוה ביותר מהתחרויות שהתקיימו. התחרויות יקנו דירוג לאומי למשתתפים!

הטניסאי והטניסאית שיזכו במקומות הראשונים, יקבלו 100 אלף שקלים כל אחד. לשם השוואה – הפרס הכספי לזוכה במקום הראשון בתחרות פיוצ'ר לבוגרים על סך פרסים של 15 אלף דולר, הוא פחות מ-8,000 שקלים.

האחראי לכך הוא מיכאל קהאן, ניצול שואה בן 86, שהגיע לניו יורק לאחר המלחמה והתפרנס מתעשיית הטקסטיל יחד עם אשתו אנה, גם היא ניצולת שואה שנפטרה לפני כ-13 שנה. הוא הפך לחובב טניס כשנכדיו החלו לשחק בקולג' בארה"ב וחשב כיצד לתרום לעתידה של מדינת ישראל, בדרך בה שחקני טניס יהיו השגרירים שלה ברחבי העולם. לכן החליט על הענקת מלגה של 100,000 שקלים לשחקן ושחקנית מדי שנה, שישמשו אותם לאימונים, נסיעות לתחרויות בחו"ל ולציוד טניס כדי שיוכלו להתקדם ולהביא לישראל כבוד ברחבי העולם.

 

בתחרות המאסטרס ישתתפו 24 שחקנים: 8 יוזמנו ע"פ דירוג 500WTA/ATP, ITF  ,TE top 100כרטיסים חופשיים; 16 שחקנים נוספים יצטרפו לתחרות המאסטרס דרך שתי תחרויות מוקדמות (8 שחקנים מכל סבב). פרסים כספיים יוענקו למקומות 1-4.