חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

נקבעו סגלי הנבחרות למפגש בין ישראל ויפן בשבוע הבא

היום נקבעו סגלי הנבחרות למפגש הדייוויס שיתקיים בסוף השבוע הבא (17-16 בספטמבר) בין ישראל ויפן בהיכל קבוצת שלמה בתל אביב במסגרת בית 1 של גביע דייוויס. הנבחרת היפנית מגיעה לארץ למפגש חשוב ביותר כאשר המנצחת תשחק במשחק עליה לטורניר הגמר של גביע הדייוויס(16 הטובות בעולם) והמפסידה תתמודד במשחק הישרדות בבית 1.

סגל נבחרת ישראל כולל את הקפטן יוני ארליך, דניאל צוקרמן (386 בעולם),עידן לשם (422), ישי עוליאל (502 בעולם), אוראל קמחי(528 בעולם)ורוי סטפנוב (356 בזוגות) . סטפנוב אשר הוחלט לצרפו ברגע האחרון לסגל הנבחרת הוא שחקן זוגות בסבב ושיתף פעולה עם דניאל צוקרמן לפני כשבועיים בצ׳לנג׳ר בפראג. סטפנוב בן ה-24 גדל בישראל ועבר לקנדה ולאחרונה חזר לייצג את ישראל.

הנבחרת היפנית מגיעה למפגש עם שו שימבוקורו (158 בעולם), שינטרו מוצ׳יזוקי (197 בעולם), יאסטקה אוצ׳יאמה (338 בעולם), קאיטו אושוגי (136 בזוגות), בן מקלקלן(84 בזוגות) והקפטן גו סואדה. זהו המפגש השני בלבד בין שתי הנבחרות כאשר במפגש הקודם ב- 2012 ישראל ניצחה בתום מפגש מרתק ביפן 2:3.

קפטן הנבחרת יוני ארליך: ״ אני הולך עם ההרכב ששיחק מול לטביה, הצלחנו לעשות את הבלתי יאומן ובעזרת נחישות, מחויבות ועבודה קשה השגנו את המהפך ההיסטורי שהוביל אותנו למפגש מול יפן. השחקנים עשו את כל ההכנות בטורנירים בחו״ל, ומגיעים עם בטחון גדול מהרבה ניצחונות שעשו בתקופה האחרונה. אני מרגיש אופטימי לקראת המפגש, ומקווה שההיכל יהיה מלא והקהל הביתי ייתן לנו את הדחיפה שאנחנו צריכים כדי לנצח את המפגש החשוב הזה.״

ביום שבת יתקיימו שני משחקי יחידים -המשחקים יחלו בשעה 12:00. בראשון, משחק זוגות ולאחר מכן שני משחקי יחידים- החל מהשעה 12:00.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן