חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

נפתחה מכירת הכרטיסים לטורניר Tel Aviv Watergen Open 2023


הטורניר מגיע בפעם השנייה לישראל כחלק מסבב ATP 250 וייערך במתחם ה"אקספו" בתל אביב בין ה-5-11.11.23

מכירת הכרטיסים נפתחה היום, ה- 12.9 באתר איוונטים.

סבב ה-ATP 250 מביא לישראל שנה שנייה ברציפות את הכוכבים הגדולים ביותר של ענף הטניס היוקרתי. הטורניר ייערך בין התאריכים 5-11.11.23 ומגיע בהובלתם של חברת Watergen נותנת החסות הראשית של הטורניר, איש העסקים והפילנתרופ ד"ר מיכאל מירילשוילי בעלים ונשיא הן של הטורניר והן של חברת Watergen, אקספו תל אביב, איגוד הטניס, משרד התרבות והספורט, איש העסקים והפילנתרופ סילבן אדמס וקבוצת קומטק.

שנה שנייה ברציפות שה-ATP יקיים בישראל את טורניר תל אביב "ווטרג'ן" אופן בו ייקחו חלק כוכבי טניס מהטופ 20 העולמי. שחקנים מהשורה הראשונה מכל העולם ביחידים ובזוגות יגיעו לתל אביב ויתחרו על סך פרסים בהיקף של למעלה ממיליון דולר. כזכור, בשנה שעברה שיאן הגראנד סלאם נובאק ג'וקוביץ' ניצח את מארין צ'יליץ' במשחק מרתק וזכה בתל אביב "ווטרג'ן" אופן 2022.

בחודש נובמבר יהפוך מתחם "אקספו" תל אביב להיכל טניס בינלאומי כאשר צפויים לקום 2 מגרשי טניס בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובנוסף שני מגרשי אימון. בעקבות הביקוש הרב לכרטיסים בטורניר שנערך בשנה שעברה, השנה צפויים המארגנים להכפיל את כמות הצופים במגרש הראשי שיעמוד על כ-4,500 מקומות ישיבה. במסגרת הטורניר יוענקו כ-400 כרטיסים למוזיאון הסבלנות ולגופים נוספים למטרות של חינוך וחיזוק של ערכים בספורט. עלות מחיר כרטיס למבוגר החל מ-99 ₪.

יו״ר איגוד הטניס אבי פרץ:״ ״אנחנו שמחים ונרגשים שהטורניר הופך למסורת. זהו אירוע מהגדולים שמדינת ישראל מארחת ואיגוד הטניס גאה להיות חלק משמעותי בו. אירוח תחרויות בינלאומיות כמו גביע הדייויס שבו אנחנו מארחים השבוע את יפן וטורניר מסדרת ATP הם נדבך חשוב מאוד בקידום ומיצוב הענף. תודה לדר' מיכאל מירלשווילי, למר סילבן אדאמס ולשר הספורט מיקי זוהר על תרומתם לאירוע ולענף הטניס.״

מכירת הכרטיסים החלה היום ותתבצע באתר איוונטים בקישור הבא:https://bit.ly/tawo
אנו שמחים לבשר כי כמו בשנה שעברה איגוד הטניס הצליח לשריין למועדונים החברים באיגוד הטניס כרטיסים לרכישה לכל ימי התחרות. הסבר על אופן הרכישה יישלח למועדונים בנפרד לאחר ראש השנה ובסיום מפגש גביע הדיוויס מול נבחרת יפן.

איש העסקים והפילנתרופ ד"ר מיכאל מירילשוילי בעלים ונשיא הן של הטורניר והן של חברת Watergen נותנת החסות הראשית לאירוע Watergen: "טורניר Tel Aviv Watergen Open אשר התקיים בשנה שעברה הותיר בי תחושת הישג ושמחה, החל מהגעתם לישראל של כוכבי טניס בעליי שם עולמי ועד לשבחים שקיבלנו, הן מהקהל שהגיע לצפות במשחקים והן ממנהליי ATP והספורטאים שהשתתפו בטורניר. האירוע היה מאוד מוצלח והפתיע את כולם לטובה ובמיוחד ומעבר לכל, האווירה החמה והקהל המדהים שהגיע בהמוניו וסחף בהתלהבותו את הספורטאים והטורניר כולו.

מבחינתי ההצלחה האמיתית של הטורניר שהתקיים בשנה שעברה היא שהצלחנו להביא לישראל חווית טניס בינלאומית אשר הסבה לכל המבקרים והמשתתפים שמחה והנאה צרופה – חגיגת ספורט אמיתית! בשנה הנוכחית, בעזרת השם,  אין לי ספק כי הטורניר שלטובת הצלחתו אנו משקיעים את מיטב מאמצינו, יהיה מוצלח אף יותר, וישתרש כמסורת בכל שנה".

איש העסקים והפילנתרופ סילבן אדמס: "אנו שמחים להכריז על שובו של טורניר תל אביב ווטרג'ן אופן לישראל זו השנה השנייה ברציפות. טורניר זה מדגיש את פנייה של ישראל כמדינה מארחת לאירועי ספורט מובילים בבמה העולמית. הבאת אירועי ספורט ותרבות גדולים ברמה עולמית מאפשרת לנו להציג את המציאות היפה של ישראל למאות מיליוני צופים ברחבי העולם, המחזקים את התיירות. אנו מאמצים את ההזדמנות לקבל את פני ספורטאים ומעריצים מרחבי העולם לישראל, להציע להם לא רק את הטופ חווית טניס אבל גם הצצה לתרבות התוססת, הפתיחות והאירוח החם ונופיה המרהיבים שמגדירים את ישראל".

עו"ד, יו"ר אקספו תל אביב אמיר תמרי:" אקספו תל אביב גאה לארח את התחרות היוקרתית. בשנה הקודמת התשתיות במקום שהוקמו זכו למחמאות רבות והשנה הם בסטנדרטים אף גבוהים יותר. האירוע יתקיים בביתן 2 ובביתן 1 וישודר בלמעלה מ-100 מדינות בעולם ומביא בתקופה כזו חוץ מהכבוד וההכנסה גם חלון של שפיות והנאה לעיר תל אביב ולמדינת ישראל".

כתבות נוספות

דילוג לתוכן