חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

נסגרה ההרשמה לאליפות ישראל 2012

אליפות ישראל 2012, 63 במספר, תצא לדרך בעוד כשלושה שבועות במרכז הטניס רמת השרון (14-21 בדצמבר). האליפות תתקיים בחסות ווינר, לזכרו של ז'ק אוחנה, ויחולקו בה פרסים על סך 53,000 שקלים כמו גם ניקוד כפול לדירוג הלאומי.
גם השנה דומה כי המאבק על התואר ייערך בין ארבעת השחקנים הבכירים של ישראל: דודי סלע ואמיר וינטרוב בגברים, ושחר פאר ויוליה גלושקו בנשים. סלע ינסה לשמור על התואר ולזכות בו בפעם הרביעית, בעוד שגלושקו תנסה לזכות בפעם השניה ברציפות, לאחר שאשתקד הפתיעה את פאר, שרשמה עד כה שבע זכיות בקריירה.
בשל עומס הקהל הרב שנרשם בגמר התחרות אשתקד, ולאחר שנים רבות בהן נערכה התחרות ברעננה, הוחלט השנה על עריכת התחרות במרכז הטניס ברמת השרון, שם תפוסת הקהל גבוהה יותר.
דודי סלע, אלוף ישראל לשנת 2011, אמר: 'מבחינתי זה תואר חשוב מאוד ואני בא להגן על ההישג משנה שעברה. זאת תהיה הזדמנות טובה להיכנס לכושר משחק וגם לפגוש חברים ותיקים שמגיעים מדי שנה לאליפות. אני מקווה לצבור ביטחון באליפות ולהתחיל את עונת 2013 ברגל ימין'.
מוקדמות התחרות ייערכו בתאריכים 14-15 בדצמבר, ובית הגמר ייצא לדרך ב-16 בדצמבר. משחקי הגמר ייערכו ביום שישי (21 בדצמבר, שידור חי בערוץ הספורט)- החל משעה 10:00. הכניסה למשחקים חופשית, הקהל מוזמן.
יש להירשם באתר איגוד הטניס www.ita.co.il התחרות מופיעה תחת טניס מקצועי  (סגירת ההרשמה ביום ראשון 9 בדצמבר 2012).

לחצו לפרטים נוספים

כתבות נוספות

דילוג לתוכן