חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ניצחונות לנוער הישראלי באליפות אירופה

אליפות אירופה ליחידים יצאה היום (שני) לדרך במוקדים השנים ברחבי אירופה. 10 שחקני נוער ישראלים משתתפים בתחרות, וינסו לקצור בה הישגים.
קטגוריית גילאי 18 נערכת בשוויץ, על מגרשי חימר. אור רם הראל עלה לסיבוב השני לאחר שניצח 0:6,1:6 את מיכאל קחמדיאושיילי מגאורגיה ויפגוש את המדורג הבכיר, קימר רופיג'נס (1) מבלגיה. איגור סמילנסקי עלה לסיבוב השני ללא משחק, ובהמשך ניצח את איגור סבצ'יץ' ממונטנגרו עם 3:6,5:7,7:6.
רוסיה מארחת את קטגוריית גילאי 16. בבנים, טל גולדנגורן ניצח 2:6,4:6 את איוון לוטרביץ' מבלרוס ויפגוש את קרלו לוצ'יץ' (14) מקרואטיה. מור בוליס עלה ללא משחק ויתמודד נגד לובומיר לשטנסקי מבולגריה. בבנות, לרה פטיוק עלתה לסיבוב השני ללא משחק ובהמשך הפסידה 6:2,6:1 לאנלינה קלינינה (12) מאוקראינה. עמית לב ארי עלתה גם היא לסיבוב השני ללא משחק, ותפגוש את ורוניקה קודר מטובה (13) מרוסיה.
בקטגוריית גילאי 14 מתקיימים המשחקים בצ'כיה. עומר חפץ העפיל לסיבוב השני לאחר שניצח 3:6,2:6 את תום פלוריס מונן ההולנדי. בסיבוב הבא יפגוש חפץ את קנת ראסימה (4) מאסטוניה. ישה זמל (11) עלה מהסיבוב הראשון ללא משחק- וצפוי להתמודד מול אלכסנדר נדליקוביץ' מסרביה.
בבנות, מאי קמחי וקרן רוזן עלו לסיבוב השני ללא משחק ויפגשו שתי שחקניות שעלו גם הן ללא משחק. קמחי תפגוש את ורה לפקו מבלרוס, ואילו קרן רוזן תתמודד מול אליזבתה דנילובה.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן