ניצחונות לאיגור סמילנסקי וולריה פטיוק באליפות אירופה ליחידים

השבוע מתחרים בכירי השחקנים של ישראל באליפויות אירופה לנוער. כזכור, נבחרת גילאי 18 משחקת השבוע באליפות אירופה ליחידים בשוויץ, כמו גם נבחרת גילאי 14, נבחרת גילאי 16 משתתפת באליפות אירופה ליחידים ברוסיה, נבחרת בנים 12 תתחרה באליפות הקבוצתית באיטליה ונבחרת הבנות תשחק בצ'כיה.
היום העפילו שניים משחקני נבחרת גילאי 16, איגור סמילנסקי וולריה פטיוק, לסיבוב השני. סמילנסקי ניצח 3:6,3:6 את דניאל ווינדהל משבדיה ויפגוש בסיבוב השני את המדורג הבכיר בתחרות והמדורג ראשון באירופה, מקסימיליאן מרטר הגרמני. אור רם (4) עלה אוטומטית לסיבוב השני ויפגוש את המנצח בין דימה וליקוב ממולדובה ואנדרה בירו מהונגריה.
בבנות, ולריה פטיוק ניצחה 2:6,4:6 את שרה בת' אסקו מבריטניה. בסיבוב הבא תפגוש פטיוק את סוזנה מסצ'יווסקה (11) מפולין. ליבי מש הפסידה בסיבוב הראשון 2:6,0:6 לסינאד לוהן מאירלנד.
בבנים 18, בר בוצר עלה לסיבוב השני ללא משחק ויתמודד מחר (שלישי) מול וסקו מנסורדו מפורטוגל. דניאל סקריפניק הפסיד בסיבוב הראשון לפדור באהב מנורבגיה. בבנות, לי אור העפילה ללא משחק לסיבוב השני ותפגוש מחר את קלוטילד דה-ברנרדי (16) מצרפת. רונה לויאן הודחה בסיבוב הראשון על ידי אווה פלמה מאסטוניה.
בבנים 14, עידן לשם העפיל לסיבוב השני ללא משחק. גם בסיבוב השני השיג לשם ניצחון 2:6,3:6 על הוברט הורקז מפולין. יריבו של לשם בסיבוב הבא יקבע בהמשך.

 רם קאפח ניצח 3:6,2:6 בסיבוב הראשון את בוג'אן ג'נקלובסקי ממקדוניה, ויפגוש את ג'וי דן הייג'ר מהולנד. בבנות, ולריה ניקולייב העפילה לסיבוב השני ותתמודד מול מנְקה פילסק מסלובניה. טליה זנדברג תפגוש בסיבוב הראשון את גרטה קרזטי מליטואניה.

בסיום השבוע הנוכחי יתחרו שחקני נבחרות 16-18 ונבחרת גילאי 12 באליפות הקבוצתית.

כתבות נוספות