חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ניצחון לשחר פאר בוושינגטון

                                             מאת: שי אלון

לאחר כמעט שלושה חודשים ואחרי ארבעה הפסדים רצופים בסיבובים הראשונים של בריסל, פאריס, איסטבורן ו-ווימבלדון, חזרה הלילה (בין שלישי לרביעי) שחר פאר להרגיש את טעמו של ניצחון.

הישראלית, 24 בעולם, גברה בסיבוב הראשון של טורניר ה'קולג' פארק' בוושינגטון על המדורגת 302 בעולם, ריוקו פודה מיפן, 4:6 ו-2:6 ותשחק בשמינית הגמר מול אלה קודריבצ'בה, המדורגת 75 בעולם.

פודה פתחה באגרסיביות, הוליכה 1:2 ועלתה ל-0:40 על ההגשה של פאר , אבל הישראלית יצאה מהבור ושברה בעצמה במשחקון הבא ל-2:3. היפנית שברה בחזרה והשתיים שמרו ל-4:4, אולם אז השיגה פאר שבירה נוספת ל-4:5 והגישה בהצלחה למערכה הראשונה, אחרי ששוב הצילה נקודות שבירה.

שחר סיימה את המערכה עם אייס שהיה החמישי שלה במערכה. הכמות המרשימה הזו  מגיעה אחרי שפאר עבדה בחודשים האחרונים על שנוי מכת הפתיחה שלה עם מאמנה הרולד סולומון.

פאר, עם המומנטום, שברה בפתיחת המערכה השנייה ועלתה ל-0:2, היפנית עוד נצמדה אליה וצימקה עם ההגשה ל-2:3, אבל פאר ניצחה את שלושת המשחקונים הבאים והשלימה ניצחון ראשון מאז טורניר רומא, אי שם בעונת החימר, תוך שעה ו-25 דקות.

 


פטרובה (GettyImages)

פטרובה. טיילה מול מולר (GettyImages)
 

גם המדורגת 2 בטורניר, נדיה פטרובה מרוסיה, פתחה עם ניצחון 2:6 ו-2:6 על אלכסנדרה מולר האמריקנית. המדורגת 3 טמירה פאצ'ק מאוסטריה גברה על מלני אודין האמריקנית, 6:7, 6:3 ו-2:6.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן