חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

נבחרת הקוואד של ישראל זכתה במקום השני באליפות העולם

הישג אדיר לנבחרת הקוואד של ישראל שזכתה היום (שבת) במקום השני באליפות העולם לנבחרות, אשר מתקיימת בארצות הברית.
לאחר שניצחה את איטליה 0:3 סיימה הנבחרת את הבית במקום השני ועלתה לחצי הגמר שהתקיים שלשום (חמישי), ובו ניצחה ישראל 1:2 את אנגליה. נועם גרשוני (10 בעולם) ניצח 4:6,4:6 את ג'יימי בורדקין (8 בעולם), אך ניצחון של פטר נורפולק (2 בעולם) 7:5,6:4 על שרגא ויינברג (9 בעולם) שלח את ההכרעה לזוגות.
למשחק המכריע עלו גרשוני ובועז קרמר שיחדיו ניצחו 3:6,5:7 את אנטוני קוטריל ופטר נורפולק וקבעו 1:2 ששלח את הישראלים היישר אל הגמר בתום מותחן שארך בסך הכל שבע שעות.
לאחר מנוחה של יום עלתה הנבחרת למשחק הגמר מול ארצות הברית, לה שני שחקנים בטופ העולמי: דייויד וגנר (1 בעולם) וניק טיילור (4 בעולם). נועם גרשוני, הפתיע את טיילור עם 2:6,3:6 מהיר, אך שרגא ויינברג הפסיד לוגנר 6:3,6:3. במשחק הזוגות המכריע הפסידו בועז קרמר וגרשוני 6:0,6:2 לטיילור ווגנר.
בסיום המפגש אמר קפטן ומאמן הנבחרת, קובי ווינר: 'הובלנו 0:1 ואני קצת מאוכזב שבסוף הפסדנו. בזוגות נועם ובועז שיחקו פחות טוב, אבל אחרי הכל הייתי קונה מקום שני לפני התחרות. בסך הכל שיחקנו 15 משחקים בחמישה ימים וזה מאמץ גדול ביותר'.

כתבות נוספות

כיסאות גלגלים

נבחרת הקוואד של ישראל נוצחה 2:1 בגמר אליפות העולם ע"י יפן

אליפות העולם לנבחרות בטניס בכיסאות גלגלים במרכז הטניס ברמה"ש: נועם גרשוני ושרגא ויינברג נוצחו במשחק הזוגות המכריע. ויינברג: "מאוד רצינו להביא את הזהב". גרשוני: "היה לנו שבוע מדהים". הקפטנית עופרי לנקרי: "מקווים בשנה הבאה להביא את הזהב".

קראו עוד »
כיסאות גלגלים

ניצחון גדול לנבחרת הקוואד על יפן: עלתה מהמקום הראשון בבית

אליפות העולם לנבחרות בטניס בכיסאות גלגלים במרכז הטניס ברמה"ש: נועם גרשוני ושרגא ויינברג ניצחו במשחק הזוגות המכריע את הנבחרת המדורגת ראשונה באליפות. חמישי ב-10:00 מול דרום אפריקה. הכניסה לאליפות חופשית.

קראו עוד »
דילוג לתוכן