חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

נבחרת הפדרציה בהכנות אחרונות לקראת היציאה לטורניר בפינלנד!

נבחרת הפדרציה של ישראל קיימה לאורך השבוע מחנה אימונים באולם סגור במרכז הטניס והחינוך בחיפה לקראת משחקי בית 2 בגביע בילי ג'ין קינג (השם החדש של גביע הפדרציה) שיצאו לדרך בשבוע הבא ויתקיימו בין התאריכים 12 ל-15 באפריל בפינלנד.
במחנה נכחו הקפטן החדש, רונן מורלי, המאמנת סנדרה וסרמן וארבע מתוך חמשת השחקניות שבסגל – ניקול חירין, שביט קמחי, ניקול נדל מיקה דגן פרוכטמן ואליהן מצטרפת היום לינה גלושקו אשר סיימה שבוע מצויין מבחינתה כאשר נעצרה אתמול רק בגמר טורניר פרטוריה בדרום אפריקה על סך פרסים של 60,000 דולר. את המחנה ליווה מקרוב ותמך לאורך כל השבוע המנהל המקצועי של האיגוד תומר דנק.
ניקול חירין (צילום: אלכס גולדנשטיין)
מורלי הציג בפני השחקניות במהלך המחנה את האני מאמין שלו ואת החזון לנבחרת לשנה הקרובה, כאשר מלבד הטורניר אשר ייצא לדרך ביום שלישי הבא, יתקיימו במהלך השנה אימונים משותפים לשחקניות הנבחרת. מורלי מתכוון לעקוב אחרי השחקניות לאורך כל השנה, להיות אתן ועם מאמניהן בקשר רציף ולהעניק תמיכה מקצועית..
בטורניר הוגרלה ישראל יחד עם נבחרות פינלנד, לוקסמבורג וליטא, כאשר בבית השני ישחקו מצרים, יוון ונורבגיה. שתי נבחרות יעלו לבית 1 ושתיים תרדנה לבית 3.

מיקה דגן וניקול נדל באימון בחיפה השבוע(צילום: אלכס גולדנשטיין)

מורלי: "אני מאוד מתרגש לפגוש את השחקניות ולעבוד אתן על המגרש ומצפה בכיליון עיניים לשנת העבודה הקרובה עם כל האתגרים והמשימות שעומדים לפנינו. יש לנו משימה לא פשוטה ומאוד מאתגרת בשבוע הבא, השחקניות שלנו מאוד מוכשרות עם פוטנציאל מקצועי גבוה מאוד והמטרה העיקרית שלי היא לגרום להן להאמין בעצמן וביכולות שלהן״

שביט קמחי(צילום: אלכס גולדנשטיין)

מאמנת הנבחרת סנדרה וסרמן:״ אנחנו מגיעות לטורניר לאחר הכנה מאוד טובה שעשינו השבוע, והבנות מגיעות מוכנות מאוד. אני חושבת שבכל מפגש נגד היריבות השונות יש לנו סיכוי טוב לנצח ואני באמת מאמינה בשחקניות ושאפשר לעשות את זה״
תודה גדולה למרכז הטניס והחינוך בחיפה בראשות המנהל ערן דנק על האירוח הנפלא של הנבחרת לאורך כל השבוע.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן