חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

נבחרת הנייק תמריא ביום שני לסבב העולמי

כמיטב המסורת תמריא גם השנה נבחרת הנייק של ישראל לסבב העולמי אשר יתקיים ב'קלאב מד קולומבוס איילנד' שבאיי הבהאמה. התחרות תתקיים בין ה-8 ל-15 בדצמבר, עם 34 נבחרות מרחבי העולם.

בשנה שעברה קטפה ישראל את המקום השביעי הכללי, הרבה בזכות אור רם שסיים במקום השני. השנה ינסו טל גולדנגורן, ולריה פטיוק, עמית לב ארי, ישה זמל וניקול סבלייב להגיע להישגים מרשימים לא פחות.

אחד החידושים בתחרות שתתקיים השנה הוא חלוקה מצומצמת של כרטיסים חופשיים למספר שחקנים שנבחרו על ידי הנהלת התחרות. בין הבודדים שקיבלו כרטיס חופשי לתחרות נמצאת ולריה פטיוק, אלופת ישראל לנוער, שוודאי תהווה חיזוק חיובי לנבחרת. את פטיוק מלווה המאמן אסף ימין ממרכז הטניס.

הנבחרת צפויה להמריא ביום שני בלילה, למעט גולדנגורן ופטיוק שיטצרפו לנבחרת ממיאמי, שם הם מתחרים בתחרות הכנה. פטיוק תשחק בהמשך היום (רביעי) בסיבוב השני, בעוד גולדנגורן הפסיד בסיבוב התחרות השני.

הנבחרת, תחת שרביטו של מיקי זרגרי, ערכה שלושה אימונים על מגרשי החימר במועדון הטניס הרצליה, ותערוך אימון מסכם ביום שבת. זרגרי, יו'ר המשלחת, אמר: 'השחקנים נמצאים בכושר טוב ומצפים לעשות תוצאות טובות, לפחות כמו בשנה שעברה ואף יותר מכך'.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן