נבחרת הדייויס של ישראל נוצחה 3:2 ע"י אוקראינה בקייב

נבחרת הדייויס של ישראל נוצחה 3:2 ע"י נבחרת אוקראינה בקייב, במסגרת בית 1 העולמי, לאחר מפגש מותח שהסתיים במשחק חמישי ומכריע.

היום הראשון הסתיים ב-1:1 לאחר שדניאל צוקרמן נוצח 1:6, 6:3 ו-6:2 ע"י איליה מרצ'נקו במשחק הראשון ועידן לשם השווה עם ניצחון גדול 3:6, 6:3 ו-2:6 על סרגיי סטחובסקי.

היום השני נפתח עם ניצחון 4:6, 6:4 ו-3:6 של יוני ארליך ודניאל צוקרמן במשחק הזוגות מול סרגיי סטחובסקי ודניס מולצ'נוב. במשחק הרביעי נוצח עידן לשם 6:3 ו-6:2 ע"י איליה מרצ'נקו ובמשחק החמישי והמכריע נוצח ישי עוליאל 6:4 ו-6:2 ע"י סרגיי סטחובסקי.

הקפטן/שחקן יוני ארליך סיכם את המפגש: "תמיד קשה להפסיד מפגש כזה במשחק המכריע ויחד עם זאת, כקפטן, אני מאוד מעודד ולוקח המון מהמפגש הזה גם ברמה האישית וגם ברמת השחקנים. אני מאוד גאה בהם, במי ששיחק ובמי שלא, על התמיכה והפרגון אחד לשני, האווירה הנהדרת כל השבוע ועל ההקרבה שהם נתנו בכל המשחקים. זו היתה משוכה לא קלה, עם שני שועלי קרבות ותיקים, והרגשתי שאנחנו לא פחות טובים מהם, בטח ביום הראשון. אבל היום השתנו הכוחות ולא הצלחנו לסגור את זה. אנחנו פה בשביל לראות את הדברים החיוביים, ואני מקווה שהשחקנים שלנו יקחו מפה המון וישתפרו ויתפתחו בשנים הקרובות".


שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

כתבות נוספות

חדשות

גביע דייויס: נבחרת ישראל הוגרלה מול נבחרת אוקראינה בחוץ

המשחקים יתקיימו בספטמבר הקרוב, בראש השנה, כאשר המנצחת תעלה לפלייאוף גביע העולם לנבחרות. באוקראינה משחקים סרגיי סטוחובסקי ואיליה מרצ'נקו. הקפטן/שחקן יוני ארליך: "קיווינו למשחק בית, יהיה פייט רציני מאוד, אבל אפשר לעבור".

קראו עוד »