חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

נבחרת הדייויס של ישראל נוצחה 3:1 ע"י נבחרת שבדיה בשטוקהולם

נבחרת הדייויס של ישראל נוצחה 3:1 ע"י שבדיה במפגש במסגרת בית 1 אירופה/אפריקה שהתקיים בשטוקהולם ב-13 ו-14 בספטמבר 2019.

ביום השני, בפיגור 2:0, עלו למשחק הזוגות יוני ארליך ודניאל צוקרמן וניצחו 0:6 ו-2:6 את הצמד השבדי, אנדרה גוראנסון ומרקוס אריקסון. צוקרמן (802 בעולם) עלה למשחק הרביעי, בשל פציעה של דודי סלע, נתן פייט למיקאל יימר, המדורג 106 בעולם, אך נוצח 6:4 ו-6:3. בעקבות ההפסד תשחק הנבחרת במפגש הישרדות במארס 2020 מול הנבחרת שתעפיל מבית 2. 

סיכום היום הראשון במפגש

הקפטן הראל לוי סיכם את המפגש: "אני חושב שאחרי הפתיחה הפחות טובה שלנו ביום הראשון, הגענו ליום השני בפיגור 2:0 אבל עם הרבה אמונה. צוקרמן וארליך החזירו אותנו להתמודדות במשחק יוצא מן הכלל וצימקנו ל-2:1. דודי סלע לא היה כשיר במאה אחוז, דניאל צוקרמן הפגין יכולת טובה מאוד בזוגות, היה עם הרבה מאוד מוטיבציה ורצה לשחק גם ביחידים. הוא הגיע בכושר טוב מאוד למפגש הזה והגיעה לו ההזדמנות. לצערי יימר הוכיח למה הוא מדורג באזור ה-100 בעולם, הוא שיחק טניס מצוין והגיע לו לנצח. הרבה קרדיט מגיע לצוקרמן על הופעה מצוינת בזוגות וגם ביחידים ואני חושב שהוא ייקח הרבה מהיום הזה. גם החבר'ה האחרים, עידן לשם וישי עוליאל, שהיו עם הנבחרת, תמכו, שיחקו והיו מוכנים לעלות. היתה אווירה טובה מאוד בנבחרת. אני רוצה להודות לצוות – למאמן נועם אוקון, לפיזיותרפיסט תמיר חן, למעסה שחר פישר וכמובן לאיגוד הטניס שאפשר לנו את התנאים הטובים ביותר להכנה".

דניאל צוקרמן: "זו פעם ראשונה שאני משחק גם ביחידים וגם בזוגות בדייויס, זו חוויה מדהימה לייצג את הנבחרת, אבל מבאס מאוד היה לאכזב את הנבחרת ביחידים. למרות שיימר שחקן מצוין זה לא היה מבחינתי פקטור להפסד, הרגשתי שאני יכול לנצח והייתי קרוב, אבל בנקודות החשובות הוא שיחק טוב יותר. בזוגות לא האמנתי שננצח 0:6 ו-2:6, להיות על המגרש עם יוני ארליך היה מדהים, אני מעריך אותו מאוד ולשחק יחד אתו זו היתה חוויה. לשחק במדים של ישראל לעיני חבריי לנבחרת וכשאבא שלי יושב ביציע זה מרגש מאוד".

כתבות נוספות

דילוג לתוכן