חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

נבחרת הדייויס הוגרלה למפגש בית מול צ'כיה

נבחרת הדייויס של ישראל הוגרלה היום למפגש בית קשה, מול נבחרת צ'כיה, במסגרת משחקי בית 1 של גביע דייויס. המפגש יתקיים בסוף השבוע של ה-16 ו-17 בספטמבר, כאשר ניצחון יעלה את ישראל למפגש במסגרת מוקדמות אליפות העולם.

לצ'כים חמישה טניסאים המדורגים כיום בין 164 הטובים בעולם, כאשר הבכירים ביניהם הם יירי וסלי, המדורג 77 בעולם, ויירי להקה המדורג 98 בעולם. המפגש האחרון בין הנבחרות התקיים בצ'כיה באפריל 2018 והסתיים בהפסד 3:1 לישראל.

כזכור, ישראל ניצחה בתחילת החודש את נבחרת דרום אפריקה, במפגש שהתקיים באשדוד, וזאת אחרי סדרה של חמישה מפגשי חוץ רצופים. ישראל לא היתה מדורגת בהגרלה ויכלה לפגוש גם את הנבחרות הבאות: אוסטריה (משחק חוץ), קולומביה (הגרלה), יפן (בית), אקוואדור (הגרלה), צ'ילה (בית), ברזיל (הגרלה), הודו (הגרלה), הונגריה (בית), סלובקיה (בית), פינלנד (חוץ), בוסניה והרצגובינה (הגרלה).

הקפטן/שחקן, יוני ארליך, הגיב על ההגרלה: "אבן נגולה מעל לבי, קיוויתי שנזכה שוב למשחק בית ולכן אני שמח מאוד שזה בארץ. אחרי סדרה של משחקי חוץ, פעמיים בשנה לשחק בבית זה לא מובן מאליו. מדובר בנבחרת קשה ומאתגרת עם המון היסטוריה, זו הזדמנות לנבחרת שלנו שוב לשחק מול הקהל החם שלנו ולראות שחקנים ברמה גבוהה. אני מקווה שנבוא בכושר משחק מצוין וזו תהיה חוויית טניס מעולה".

יו"ר איגוד הטניס, אבי פרץ: "אחרי החוויה שעברנו באשדוד, עם התמיכה הנפלאה והעידוד מהקהל, לא היה אכפת לי את מי נקבל כל זמן שזה יהיה בבית, וראינו כמה אנרגיה זה נתן לענף הטניס. אז אמנם קיבלנו את אחת ההגרלות הקשות, אבל אנחנו לא מרימים ידיים ובעזרת הקהל, הצוות והשחקנים הנפלאים שיש לנו, נילחם כמו תמיד עד הסוף".

כתבות נוספות

דילוג לתוכן