נבחרת הדייויס פתחה באימונים בנוקיה

שמונה ימים לפני פתיחת המפגש בין ישראל לאוסטריה על ההישרדות בבית העליון, נכנסה הנבחרת לישורת האחרונה בהכנותיה למשחקים.
 
הבוקר (חמישי) עברה הנבחרת באופן רשמי להתאמן בהיכל נוקיה, בו יתקיים המפגש, וזאת לאחר שחלקם התאמנו בימים האחרונים במרכז הטניס רמת השרון. באימון נכח גם אנדי רם, שחזר ביום שלישי מניו יורק.
 
היום בשעות הבוקר המוקדמות הסתיימה הכנת המגרש באופן סופי עם צביעת קווי המגרש, שבסיומה החלה הנבחרת באימונים. תחילה, התאמנו אנדי רם ויוני ארליך בצוותא, ולאחר מכן התאמנו דודי סלע והראל לוי. נועם אוקון צפוי להיכנס למעגל האימונים מחר. 

דודי סלע, סיפר: 'המגרש טוב בדיוק כמו שהיה נגד רוסיה. גם התנאים כאן טובים, בעיקר חדרי ההלבשה. מחר אני מתכנן להתאמן פעמיים, אני נמצא בכושר טוב ומחכה לתחילת המפגש'.
 
 
הקפטן אייל רן, סיכם: 'פתחנו את מחנה האימונים ברגל ימין. השחקנים נמצאים בכושר טוב ואנחנו מצפים לראות את ההיכל מלא. מהירות המגרש טובה מאוד ולשביעות רצוננו ועכשיו כל מה שנשאר זה להתאמן ולהתכונן'.
 
הנבחרת  האוסטרית תנחת בארץ ביום ראשון ללא סטפן קובק וג'וליאן נואל, שיעדרו מהמפגש.הקפטן גילברט שאלר מתלבט כעת בין מרטין פישר לאנדריאס היידר מאורר כמחבט השני, ורק לאחרהאימונים בארץ יקבל החלטה. על פי המסתמן, בזוגות ישתף פעולה יורגן מלצר עם אלכסנדר פאיה.


אנדי רם עם התספורת החדשה, היום בנוקיה. (פוטו גדי)


בכושר טוב. דודי סלע חובט בנוקיה (פוטו גדי)


יוני ארליך מתרגל לאזור הרשת בנוקיה (פוטו גדי)

כתבות נוספות