נבחרת הדיוויס

סגל ובעלי תפקידים

  • קפטן-שחקן: יוני ארליך
  • שחקנים: עידן לשם, דניאל צוקרמן, ישי עוליאל ובן פתאל.
  • מאמנים: יואב שב ויואב בן צבי
  • מנהל משלחת: אלכס חנקין
  • פיזיותרפיסט: תמיר חן
  • מעסה: שחר פישר
  • דובר: לידור גולדברג

מפגש אחרון: אוקראינה - ישראל 2:3

  • השלב: סיבוב ראשון, בית 1​
  • המקום: קייב, אוקראינה
  • תאריך: 5-6 במרץ 2021
  • משטח: קשה

המשחקים

  • איליה מרצ'נקו - דניאל צוקרמן (ישראל) 6:1, 3:6, 2:6
  • עידן לשם (ישראל) - סרגיי סטחובסקי 3:6, 6:3, 2:6
  • יוני ארליך ודניאל צוקרמן (ישראל) - דניס מולצ'נוב וסרגיי סטחובסקי 4:6, 6:4, 3:6
  • איליה מרצ'נקו - עידן לשם (ישראל) 3:6 2:6
  • סרגיי סטחובסקי - ישי עוליאל (ישראל) 4:6 2:6

מפגש הבא: לא נקבע

  • השלב:
  • המקום:
  • תאריך:
  • משטח:

חדשות

היסטוריית מפגשים

שנהמקום התחרותהמנצחתהמפסידהתוצאה
2020אנטליהישראלטורקיה1:3
2019שטוקהולםשבדיהישראל1:3
2018אוסטרבהצ'כיהישראל1:3
2018סנטורלוןישראלדרום אפריקה2:3
2017רמת השרוןישראלרומניה0:5
2017רמת השרוןאוקראינהישראל0:5
2017פורטוגלפורטוגלישראל0:5
2016רמת השרוןישראלשבדיה1:3
2016בודפשטהונגריהישראל2:3
2015דרייב אין ת"אישראלסלובניה2:3
2015סיביורומניהישראל0:5
2014פלורידהארגנטינהישראל2:3
2014פורטורוזישראלסלובניה1:3
2013אנטוורפןבלגיהישראל2:3
2013רואןצרפתישראל0:5
2012טוקיוישראליפן2:3
2012רמת השרוןישראלפורטוגל2:3
2011רמת השרוןקנדהישראל2:3
2011רמת השרוןישראלפולין2:3
2010תל אביבאוסטריהישראל2:3
2010קוקוימבוצ'ילהישראל1:4
2009מורסיהספרדישראל1:4
2009תל אביבישראלרוסיה1:4
2009מאלמוישראלשבדיה2:3
2008רמה"שישראלפרו1:4
2008רמה"ששבדיהישראל2:3
2007רמה"שישראלצ'ילה2:3
2007רמה"שישראלאיטליה2:3
2007רמה"שישראללוקסמבורג0:5
2006לונדוןישראלבריטניה2:3
2006רמת השרוןסרביה ומונטנגרוישראל1:4
2005הרריישראלזימבבואה1:4
2005רמת השרוןבריטניהישראל2:3
2004רמה"שישראלפינלנד2:3
2004אאכןגרמניהישראל0:5
2003רמה"שישראלזימבבואה0:5
2003מינסקבלארוסישראל2:3
2002רמה"שישראליוון0:5
2002סט. אנטוןאוסטריהישראל2:3
2001מונדורףישראללוכסמבורג1:4
2001רמת השרוןישראלדרא"פ2:3
2001ביטוםישראלפולין2:3
2000סופיהישראלבולגריה2:3
2000אוסלונורבגיהישראל2:3
1999קייבאוקראינהישראל2:3
1999הלסינקיפינלנדישראל2:3
1998רמת השרוןצרפתישראל1:4
1998רמת השרוןישראלאוסטריה1:4
1997רמת השרוןישראלמרוקו0:5 טכני
1997ברטיסלבהסלובקיהישראל1:3
1996רמת השרוןספרדישראל1:4
1996רמת השרוןישראלנורבגיה2:3
1995רמת השרוןישראלסלובניה0:5
1995אוסלונורבגיהישראל1:4
1994רמת השרוןבלגיהישראל2:3
1994רמת השרוןצ'כיהישראל1:4
1993רמת השרוןישראלשוויץ2:3
1993ליסבוןישראלפורטוגל2:3
1992אווילסספרדישראל0:3
1992רמת השרוןישראלהונגריה0:5
1991בריסלבלגיהישראל1:4
1991ראוצרפתישראל0:5
1990רמת השרוןישראלסין0:5
1990בואנוס איירסארגנטינהישראל0:3
1989סיאולישראלדרום קוריאה1:4
1989תל-אביבצרפתישראל1:4
1988רמת השרוןישראלהודו0:5 טכני
1988פלרמואיטליהישראל1:4
1987ניו דלהיהודוישראל0:4
1987הראדץ קראלובהישראלצ'כוסלובקיה2:3
1986סנט גאלןישראלשוויץ1:4
1986שחווניגןישראלהולנד1:3
1986רמת השרוןישראלבלגיה0:5
1985איסטבורןאנגליהישראל1:4
1985רמת השרוןישראלהולנד1:4
1984דונייצקבריה"מישראל2:3
1984רמת השרוןישראלשוויץ1:4
1984ירושליםישראלפולין0:5
1983רמת השרוןגרמניהישראל2:3
1983יפןישראלבלגיה0:3
1982בודאפשטהונגריהישראל1:4
1981סקופליהישראליגוסלביה1:4
1981רמת השרוןהונגריהישראל2:3
1980רמת השרוןישראלמונאקו1:4
1980ויטרטורשוויץישראל1:4
1979אוגסבורגגרמניהישראל1:4
1978רמת השרוןאוסטריהישראל2:3
1978רמת השרוןישראלפינלנד1:4
1977רמת השרוןישראלטורקיה0:5
1977בקהויזןהולנדישראל0:5
1976מונאקומונאקוישראל1:4
1975רמת גןישראללוכסמבורג0:5
1975רמת גןשוויץישראל0:5
1974טהארןאיראןישראל1:4
1973רמת גןהולנדישראל1:4
1972רמת גןאיראןישראל1:4
1971רמת גןישראלנורבגיה1:4
1971רמת גןרומניהישראל0:5
1969ליסבוןישראלפורטוגל1:4
1969בוקרשטרומניהישראל0:5
1968טהראןאיראןישראל1:4
1967ורשהפוליןישראל0:5
1966ליסבוןישראלפורטוגל2:3
1966פראגצ'כיהישראל0:5
1965לונדוןבריטניהישראל1:4
1964רמת גןרודזיהישראל1:4
1963וינהאוסטריהישראל0:5
1963איסטנבולישראלתורכיה1:4
1962בוקרשטרומניהישראל1:4
1961רמת גןניו-זילנדישראל0:5
1960רמת גןצ'יליישראל1:4
1959תל אביבשוויץישראל2:3
1958בואנוס איירסארגנטינהישראל0:5
1957מונטריאולברזילישראל0:5
1956אוסלונורבגיהישראל1:4
1953מדרידספרדישראל0:5
1950ורשהפוליןישראל0:5
1949קופנהאגןדנמרקישראל0:5